Navigācijas ceļš

Vai zināt, ko sociālā Eiropa var darīt jūsu labā? - 19/02/2009

Cirka mākslinieks, ko gatavojas izšaut no lielgabala © EC

“Cirka kampaņa” popularizēs ES sociālo politiku 2009. gadā.

Darba ņēmēji un darba meklētāji visā Eiropā ir to vidū, kas ik dienas bauda ES nodarbinātības, sociālās un iespēju vienlīdzības politikas augļus.

Piemēram, darba portāls EURES palīdz cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot un strādāt kādā citā Eiropas valstī. Katru gadu deviņi miljoni cilvēku par Eiropas Sociālā fonda naudu paaugstina kvalifikāciju un uzlabo izredzes iegūt darbu. Citas stratēģijas savukārt palīdz samazināt negadījumus darbavietā, cīnīties ar trūkumu, nodrošināt pensijas sistēmu dzīvotspēju un sekmēt iespēju vienlīdzību. Visbeidzot, ES sadarbojas ar dalībvalstu valdībām, lai mīkstinātu pašreizējās krīzes ietekmi uz sociālo tirgu un darba tirgu.

Nesen ES sāka kampaņu, lai palielinātu informētību par šiem ļoti praktiskajiem politiskajiem pasākumiem. Izmantojot vairākus saistošus un provokatīvus plakātus ar attēliem no cirka dzīves, tiek ilustrētas deviņas dažādas ES darbības jomas. Cirka motīvs ir izmantots arī multfilmu sērijā un pasākumos, kas visā Eiropā notiks 2009. gadā. Pēc veiksmīgas uzstāšanās Kiprā un Maltā ES "cirka kampaņa" dosies uz šīm pilsētām:

Bratislavu — 2009. gada martā

Marseļu — 2009. gada martā

Prāgu — 2009. gada martā

Vreksamu — 2009. gada aprīlī

Salonikiem — 2009. gada maijā

Lisabonu — 2009. gada maijā

Parīzi — 2009. gada maijā

Kampaņas informāciju izplatīs vietējo pasākumu laikā, piemēram, darba gadatirgos, jaunas universitātes fakultātes atklāšanā un Eiropas dienas pasākumos, kur būs uzceltas cirka teltis. Slovēnijā uz autobusiem visu gadu būs kampaņas reklāmas.

Faktu lapas “Ko ES sociālās programmas var darīt jūsu labā?”

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites