Naršymo kelias

Ar žinote, kuo jums naudinga socialinė Europa? - 19/02/2009

Cirko artistas, pasirengęs būti iššautas iš patrankos © EB

2009 m. apie ES socialinę politiką bus informuojama ir cirko vaidinimais.

Europos darbuotojai ir darbo ieškantys asmenys yra vieni iš tų, kuriems ES plataus masto užimtumo, socialinė ir lygių galimybių politika lengvina kasdieninį gyvenimą.

Pavyzdžiui, darbo vietų portale EURES pateikiama informacijos norintiems išvykti gyventi ir dirbti į kitą Europos šalį. Kasmet Europos socialinio fondo lėšomis padengiamos devynių milijonų žmonių tobulinimosi išlaidos, kad, įgiję aukštesnę kvalifikaciją, jie turėtų geresnių darbo perspektyvų. Kitų krypčių politka padedama mažinti nelaimingų atsitikimų darbo vietose, kovoti su skurdu, užtikrinti gerą pensijų sistemų veikimą ir propaguoti lygias galimybes. Pagaliau ES bendradarbiauja su šalių vyriausybėmis, kad išspręstų dėl dabartinio ekonomikos nuosmukio kylančias socialines ir darbo rinkos problemas.

Neseniai ES pradėjo informavimo apie šias itin praktines politikos kryptis kampaniją. Jai naudojami dėmesį patraukiantys ir provokuojantys plakatai, kuriuose cirko artistų vaidinamomis situacijomis iliustruojamos devynios ES veiklos sritys. Cirko motyvas vyrauja ir animacinių filmukų serijoje, jis bus svarbus ir 2009 m. Europoje vyksiančiuose renginiuose Po sėkmingo pasirodymo Kipre ir Maltoje „ES cirko trupė“ lankysis šiuose miestuose:

• 2009 m. kovo mėn. Bratislavoje

• 2009 m. kovo mėn. Marselyje

• 2009 m. kovo mėn. Prahoje

• 2009 m. balandžio mėn. Reksame

• 2009 m. gegužės mėn. Salonikuose

• 2009 m. gegužės mėn. Lisabonoje

• 2009 m. gegužės mėn. Paryžiuje.

Šia proga vietos partneriai susitiks vieni su kitais cirko palapinėse per vietos renginius – darbo muges, naujo universiteto skyriaus atidarymą bei Europos dienos šventę. Slovėnijoje kampanijos plakatais visus metus bus papuošti autobusai.

Kuo ES socialinės programos gali būti naudingos jums? Infomacijos santrauka

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos