Naršymo kelias

Baigėsi kampanija „Mažinkime krūvį“ - 19/02/2008

Statybininkai daro gamybinę mankštą

Raumenų ir griaučių sistemos negalavimų prevencijos kampanijos baigiamoji ceremonija Bilbao mieste.

Vasario 26 d. baigiamajame kampanijos „Mažinkime krūvį“ renginyje bus pagerbtos devynios Europos įmonės už išskirtinį ir novatorišką indėlį į profesinių raumenų ir griaučių sistemos negalavimų prevenciją.

Konferencijoje darbuotojų sveikatos ir saugos specialistai susipažins su naujausia informacija ir turės progą iš pirmų lūpų išgirsti, kokie yra minėtos kampanijos rezultatai. Nuo raumenų ir griaučių sistemos negalavimų kenčia milijonai Europos darbuotojų, ypač fizinį darbą dirbantys darbininkai, slaugės, sekretorės ir mechanizmų operatoriai. Net kas ketvirtą Europos darbuotoją vargina nugaros ar raumenų skausmai.

Kovojant su tokiais negalavimais reikia ne tik užsiimti raumenų ir griaučių sistemos negalavimų prevencija, bet ir padėti šias problemas patiriantiems žmonėms išlikti darbingiems.

Per šia kampaniją buvo skatinama taikyti integruotą valdymą, t. y., be kita ko:

  • bendradarbiauti darbdaviams, darbuotojams ir vyriausybėms;
  • nagrinėti bendrą organizmo apkrovą, dėl kurios išsivysto raumenų ir griaučių sistemos negalavimai;
  • taikyti priemones, kuriomis nuo raumenų ir griaučių sistemos negalavimų kenčiantiems ar kentėjusiems žmonėms būtų padedama išlikti darbingiems, reabilituotis ir grįžti dirbti.

Europos darbuotojų saugos ir sveikatos agentūra taip pat išleido specialią ataskaitą „Atgal į darbą“, kurioje nagrinėjama, kaip darbovietėse galima kovoti su raumenų ir griaučių sistemos negalavimais, bei pateikiama strateginių tokios kovos Europos ir tarptautinių iniciatyvų apžvalga.

Renginio programa ir dalyvių registracija

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos