Navigācijas ceļš

ES vienotā tirgus 20. gadskārta tiek atzīmēta ar konkursu “Paaudze 1992”. - 23/04/2012

Ja esat dzimis 1992. gadā, variet atsūtīt videoklipus, fotoattēlus, komiksus, esejas vai viedtālruņu lietojumprogrammas par to, ko Eiropas vienotais tirgus nozīmē jūsu paaudzei. Termiņš ir 9. septembris.

Pateicoties Eiropas vienotajam tirgum, mēs bez īpašām grūtībām varam ceļot, mācīties, strādāt, dzīvot un iepirkties citā ES valstī.

Atceļot simtiem tehnisku, juridisku un birokrātisku šķēršļu, pa šiem 20 gadiem ir sekmēta ekonomikas izaugsme un radītas gandrīz 2,8 miljoni jaunu darbavietu.

Ar savu konkursu Komisija vēršas pie visiem, kuri šajā vienotajā tirgū ir uzauguši, proti, pie tiem, kas dzimuši 1992. gadā.

Ja esat viens no viņiem, dalieties savās domās un pieredzē par to, kā tas skar jūsu dzīvi. Izveidojiet videoklipu vai viedtālruņa lietojumprogrammu vai iesūtiet fotogrāfijas, komiksu vai eseju par kādu no šiem četriem tematiem:

  • izglītība un pilsonība;
  • darbavietas un uzņēmums;
  • kultūra un atpūta;
  • patērētāji un vide.

Piedalīties var jebkurš, jums nav jābūt profesionālam fotogrāfam, režisoram vai māksliniekam. Turklāt vietnē “Generation 1992” ir ne mazums praktisku padomu.

Gaidīsim darbus, kuros ir pausta jūsu izpratne par vienoto tirgu — ko tas jums nozīmē un ko no tā sagaidāt nākotnē.

Kā pieteikteis

Vai nu viens pats vai kopā ar citiem varat iesniegt augstākais divus darbus, bet abu darbu formātiem jābūt atšķirīgiem.

Termiņš ir 9. septembris. Ar darbu iesniegšanu īpaši nevilcinieties, jo visi darbi, kas būs iesniegti pirms 9. septembra, tiks iekļauti ikmēneša balvu izlozēs.

Tiesneši izraudzīsies 20 finālistus, kuri nopelnīs braucienu uz apbalvošanas ceremoniju, kas notiks Briselē šī gada oktobrī. Tur viņi saņems balvas — Eiropas mēroga vilciena mēneškartes, digitālās kartes, iPodus un dāvanu kartes.

Ceremonija notiks konferences laikā Briselē (15.-20. oktobrī), kurā apspriedīs jaunus veidus, kā attīstīt Eiropas telpu bez robežām.

Komisija plāno arī nākamos priekšlikumus, kā likvidēt pārējos šķēršļus, kas kavē cilvēku brīvu pārvietošanos un pakalpojumu un preču brīvu apriti Eiropā. Tie papildinās 12 prioritāros pasākumus DeutschEnglishfrançais , kurus Komisija ierosināja pērnā gada aprīlī.

Sk. tīmekļa vieti “Generation 1992” vai sekojiet konkursam līdzi vietnēs “Facebook” English vai “Twitter”.

Vēl

ES vienotā tirgus 20. gadu jubileja DeutschEnglishfrançais

ES ekonomiskā integrācija DeutschEnglishfrançais

Eiropas vienotā tirgus akts

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites