Naršymo kelias

Konkursas gimusiesiems 1992 m. ES bendrosios rinkos 20-mečiui pažymėti - 23/04/2012

Kartu su kitais 1992 m. gimusiais bendraamžiais siųskite filmukus, nuotraukas, komiksus, rašinius arba išmaniųjų telefonų programėles apie tai, ką Europos bendroji rinka reiškia jūsų kartai. Darbai priimami iki rugsėjo 9 d.

Europos bendroji rinka suteikia mums galimybę keliauti, studijuoti, dirbti, gyventi ir apsipirkti kitoje šalyje be jokių didelių rūpesčių.

Šimtų techninių, teisinių ir biurokratinių kliūčių pašalinimas taip pat paskatino ekonomikos augimą ir per 20 bendrosios rinkos gyvavimo metų padėjo sukurti beveik 2,8 mln. naujų darbo vietų.

Europos Komisija nori sužinoti, ką mano tie, kas užaugo bendrosios rinkos sąlygomis, todėl rengia konkursą visiems gimusiesiems 1992 m.

Pasidalykite savo nuomone ir papasakokite, kokią įtaką bendroji rinka turi jūsų gyvenimui. Sukurkite filmuką ar išmaniesiems telefonams skirtą programėlę arba atsiųskite nuotraukų, komiksų arba rašinių viena iš šių 4 temų:

  • švietimas ir pilietybė;
  • darbo vietos ir verslumas;
  • kultūra ir laisvalaikis;
  • vartotojai ir aplinka.

Dalyvauti gali visi – nereikia būti patyrusiu fotografu, filmų kūrėju ar menininku, o „1992-ųjų kartos“ interneto svetainėje rasite nemažai praktinių patarimų.

Laukiame tokių darbų, kuriais išreikštumėte tai, kaip jūs patys suvokiate bendrąją rinką, ką ji reiškia jums ir ko iš jos tikitės ateityje.

Kaip dalyvauti

Galite pateikti iki 2 darbų. Tai gali būti jūsų paties individualūs darbai arba sukurti drauge su kitais, tik svarbu, kad jie būtų skirtingo kūrybinio formato.

Darbai priimami iki rugsėjo 9 d., bet ilgai nedelskite, nes visi, pateikę juos iki šio termino dalyvauja ir mėnesio prizo loterijoje.

Teisėjai išrinks 20 finalininkų, kurie bus pakviesti spalį atvykti į apdovanojimų ceremoniją Briuselyje atsiimti prizų – tarptautinių traukinio bilietų kelionėms po visą Europą, skaitmeninių kamerų, „ iPod“ ir apsipirkimo kuponų.

Apdovanojimų ceremonija įvyks Briuselyje per konferenciją (spalio 15–20 d.), kurioje bus aptariami nauji erdvės be sienų plėtros būdai Europoje.

Europos Komisija taip pat planuoja pateikti daugiau pasiūlymų, kaip pašalinti likusias kliūtis laisvam žmonių, paslaugų ir prekių judėjimui Europoje. Jais bus papildytos 12 prioritetinių priemonių DeutschEnglishfrançais , kurias Europos Komisija jau pasiūlė praėjusių metų balandžio mėn.

Apsilankykite „1992-ųjų kartos“ interneto svetainėje, sekite konkurso naujienas socialiniuose tinkluose „ Facebook“ English ar „Twitter“.

Daugiau

ES bendrosios rinkos 20-metis DeutschEnglishfrançais

ES ekonominė integracija DeutschEnglishfrançais

Europos bendrosios rinkos aktas

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos