Navigācijas ceļš

Vārds Eiropas mūzikas uzlecošajām zvaigznēm - 03/11/2011

Afiša ar aicinājumu balsot par publikas simpātiju balvu 2012. gada konkursā “European Border Breakers”

Pasludināti desmit “European Border Breakers” 2012. gada balvas ieguvēji. Aicinām publiku balsot par savu mīluli.

“European Border Breakers” balvu piešķir Eiropas dziedātājiem un grupām, kuru repertuārā ir popmūzikas, rokmūzikas, soulmūzikas vai elektroniskās mūzikas skaņdarbi un kuru pirmais albums ir iemantojis publikas atzinību ārpus pašu izcelsmes valsts. Atlasē vērā ņem pārdošanas apjomu, raidlaiku ēterā un balsojumu radiostaciju aptaujās un Eiropas festivālos.

2012. gada uzvarētāji ir “Elektro Guzzi” (Austrija), Selah Sue (Beļģija), Agnes Obel (Dānija), Ben l'Oncle Soul (Francija), “Boy” (Vācija), James Vincent McMorrow (Īrija), Afrojack (Nīderlande), Alexandra Stan (Rumānija), “Swedish House Mafia” (Zviedrija) un Anna Calvi (Lielbritānija).

Visi mūziķi saņems balvu nākamā gada 11. janvārī. Apbalvošanas ceremoniju pārraidīs Eiropas televīzijas un radio kanālos.

Galavārds tomēr būs sakāms publikai, kura balsojot noteiks publikas simpātiju balvas ieguvēju. Balsošana internetā English norisināsies no 1. novembra līdz 31. decembrim; papildus tiks izlozēti ielūgumi uz balvu pasniegšanas ceremoniju. 2010. gadā publikas simpātiju balvu saņēma vācu grupa “The Baseballs”, kas interpretēja retro skaņdarbus.

Šovs notiks Nīderlandē “Eurosonic Noorderslag” festivāla laikā. Šis festivāls, kas uzskatāmi atspoguļo norises Eiropas mūzikas industrijā, pulcē gandrīz 300 mūziķu un tūkstošiem profesionāļu. Piedalīšanos apstiprinājuši Saint Lu, Zaz un Stromae — 2011. gada laureāti.

“European Border Breakers” konkursu finansē no Eiropas Savienības programmas “Kultūra”. Šogad tas noris jau devīto reizi, apliecinādams vitāla mūzikas tirgus pastāvēšanu Eiropas līmenī un iedvesmodams jaunos mūzikas māksliniekus iziet starptautiskā apritē.

ES programma “Kultūra” DeutschEnglishfrançais

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites