Naršymo kelias

Kuris Europos debiutuojantis atlikėjas taps publikos numylėtiniu? - 03/11/2011

Publikos kvietimas balsuoti už labiausiai patikusį atlikėją konkurse „European Border Breakers 2012“

Jau žinomi dešimt laureatų, kuriems atiteko apdovanojimas už muziką be sienų – „European Border Breakers 2012“. Publika kviečiama išrinkti jai labiausiai patikusį atlikėją.

Konkurso „European Border Breakers“ apdovanojimas teikiamas Europos pop, roko, soul ar elektroninės muzikos dainininkams ir grupėms, kurių pirmas albumas susilaukė sėkmės už jų šalies ribų. Laimėtojai buvo atrenkami atsižvelgiant į įrašų pardavimą, jų transliavimo dažnumą ir radijo stočių bei Europos festivalių atstovų balsus.

2012 m. nugalėtojai: „Elektro Guzzi“ (Austrija), Selah Sue (Belgija), Agnes Obel (Danija), Ben l'Oncle Soul (Prancūzija), „Boy“ (Vokietija), James Vincent McMorrow (Airija), Afrojack (Nyderlandai), Alexandra Stan (Rumunija), „Swedish House Mafia“ (Švedija) ir Anna Calvi (Jungtinė Karalystė).

Prancūzijos ir Belgijos dainininkai – soul muzikos atlikėjai. Ben l’Oncle Soul išgarsėjo perdainuodamas kitų dainas, o po to sužavėjo publiką savosiomis. Belgė Selah Sue, kuriai tik 22-eji, jau yra dalyvavusi daugelyje Europos festivalių ir bendradarbiavusi su garsiausiais muzikos pasaulio žmonėmis.

Visiems atlikėjams apdovanojimai bus įteikti sausio 11 d. Apdovanojimų ceremonija bus transliuojama visos Europos televizijos kanalais ir per radijo stotis.

Paskutinį štrichą uždės publika: bus išrinktas ir jos numylėtinis. Už jį arba ją bus galima balsuoti internete English nuo lapkričio 1 d. iki gruodžio 31 d. Balsuojantieji galės laimėti pakvietimus į apdovanojimų teikimo ceremoniją. Praėjusiais metais specialusis publikos prizas atiteko vokiečių grupei „The Baseballs“ už jų retro stiliumi perdainuotas dainas.

Iškilmės vyks per festivalį „Eurosonic Noorderslag“ Nyderlanduose. Šis festivalis – tai Europos muzikos talentų scena. Jame dalyvauja beveik 300 atlikėjų ir tūkstančiai kitų muzikos industrijos atstovų. Kad atvyks į šių metų iškilmes, jau patvirtino Saint Lu, Zaz ir Stromae – 2011 m. laureatai.

Konkurso „European Border Breakers“ apdovanojimai finansuojami pagal Europos Sąjungos programą „Kultūra“. Šiais metais konkursas rengiamas jau devintą kartą ir parodo, kad egzistuoja tikra europinio masto muzikos rinka, bei skatina jaunuosius atlikėjus užkariauti užsienio klausytojų simpatijas.

ES programa „Kultūra“ DeutschEnglishfrançais

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos