Naršymo kelias

Festivalių įkarštis - 01/08/2011

Scenoje koncertuoja du gitaristai © ES

Vasarą Europoje gausu visokiausių festivalių - klasikinės, šiuolaikinės muzikos, teatro, lėlių teatro, fotografijos, - per kuriuos turime progą pasidžiaugti ir puikiausiais kūriniais.

Pirmiausia paminėtina Katalonijos muzikos šventė Toroeljoje de Montgri rugpjūtį. Šiame Ispanijos mieste visą mėnesį vyks klasikinės muzikos koncertai Englishespañol .

Ispanijoje taip pat verta aplankyti Santandero tarptautiniame meno ir kultūros Englishespañolfrançais festivalyje, kuriame neliks nuvilti nei tradicinio, nei avangardinio stiliaus gerbėjai. Rugpjūtį šiame mieste išvysite muzikos, šokių pasirodymų ir rečitalių.

Kita stotelė festivalių mėgėjams - Viena, kur iki rugpjūčio 14 d. vyks Europos modernaus šokio festivalis DeutschEnglish .

Slovėnijos sostinė Liubliana taip pat parengė turiningą programą: du mėnesius - iki rugsėjo 7 d. - žiūrovus džiugins tarptautinės muzikos Englishslovenščina , šokio renginiai, gatvės teatras ir dailės parodos. Vieną vakarą galima paklausyti klasikinio F. Listo koncerto, o po kelių dienų pažiūrėti roko miuziklą "Plaukai".

Jei esate Belgijoje, jus galbūt sudomis Valonijos klasikinės muzikos français festivalio programa. Koncertai vyks įvairiuose miestuose ir miesteliuose iki pat spalio 16 d.

Fotografijos mėgėjus suburs Arlio (Prancūzija) kasmetinis fotografijos festivalis Englishfrançais . Tūkstančių darbų ekspozicijos pradžia rugpjūtį, o pabaiga - rugsėjo 18 d.

Jei esate nusiteikę itin intelektualiam renginiui, Modenos filosofijos festivalis italiano - kaip tik jums. Rugsėjo 16-18 d. šiame Italijos miestelyje 200 renginių galynėsis mąstytojai iš viso pasaulio.

Na, o Šarlevilyje-Mezjere (Prancūzija), kuris garsus savo lėlėmis, rugsėjo 16-25 d. vyks Pasaulinis lėlių teatro festivalis français .

Kultūros sostinės

Renginių gausa šiais metais pasižymi ir Europos kultūros sostinės DeutschEnglishfrançais : Estijos sostinė Talinas ir Suomijos miestas Turku.

Svarbus Talino programos akcentas - viduramžių paveldas ir jūrinė praeitis, o Turku pagrindinė tema - kultūros svarba gerovei ir aplinkai.

Kultūros rėmimas

Tai tik keletas iš Europoje vykstančių festivalių ir kultūrinių renginių. Daugelis jų finansuojama pagal ES programas "Kultūra" ir MEDIA, kurios padeda skatinti kultūrų dialogą ir menininkų bei jų darbų judėjimą Europoje.

Daugiau renginių (Europos festivalių asociacijos informacija) Englishfrançais
Daugiau apie ES paveldo ir kitas kultūrines programas DeutschEnglishfrançais

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos