Navigācijas ceļš

Jaunie talanti mūzikā - 21/01/2011

2011. gada balvu ieguvēji kopā ar Džūlsu Holandu un Keitiju Melua © ES

Dažas Eiropas visdaudzsološākās grupas saņem pelnīto atzinību "European Border Breakers" balvas pasniegšanas ceremonijā.

"European Border Breakers" balvas English izceļ muzikālo daudzveidību Eiropā un solo vai grupas izpildījumu, kam izveidojies fanu pulks ārpus dzimtenes.

Laureātus izvēlas, ņemot vērā pārdoto darbu apjomu un radio atskaņojumu biežumu pašmājās un ārzemēs, panākumus koncertos un popularitāti Eiropas mūzikas festivālos. Šogad festivālā apbalvotie popa, roka un deju mūzikas izpildītāji ir guvuši balvas savā dzimtenē: attiecīgi Vācijā, Dānijā, Francijā, Norvēģijā, Rumānijā, Austrijā, Lielbritānijā, Zviedrijā, Nīderlandē un Beļģijā.

Īpašo publikas simpātiju balvu, izvēloties Eiropas mēroga fanu aptaujā, ieguva Vācijā muzicējošie "Baseballs" par retro apdari grupas "Snow Patrol" grāvējam "Chasing Cars".

Ar ceremoniju 12. janvārī Holandē sākās gada visgrandiozākais dzīvās mūzikas festivāls "Eurosonic Noordeslag", kuru vada populārs mūziķis un televīzijas seja Džūlss Holands.

Vairāki laureāti pasākumā arī uzstājās. Uz skatuves kāpa arī Keitija Melua — bijusī laureāte, kura tagad ir plaši pazīstama māksliniece. "Border Breaker" balvas saņēmēju vidū ir arī daudzi citi zināmi vārdi, piemēram, "Fratellis", Demjens Raiss un "Thrills".

"Border Breaker" balva tiek sponsorēta no Eiropas Savienības programmas "Kultūra" DeutschEnglishfrançais .

Vēl par "European Border Breakers" DeutschEnglishfrançais

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites