Navigācijas ceļš

Eiropas Valodu diena 2010 — svešvalodas palīdz uzņēmējdarbībā - 24/09/2010

Kaudze alfabēta burtu no metāla © iStockphoto.com/chieferu

Eiropas Valodu dienu 2010 atzīmēs ar visdažādākajiem valodām veltītiem pasākumiem, kas norisināsies septembra beigās un īpaši 26. septembrī. Šī gada Eiropas Valodu dienas pamattēmas ir uzņēmumi un darbs.

Valodas palīdz uzņēmējdarbībā — tāds ir šī gada Valodu dienas galvenais vēstījums. Darbinieki ar labām svešvalodu zināšanām nav aizvietojami, kad ir jāslēdz tirdzniecības darījumi ar citām valstīm. Turklāt darba meklētāji, kas apgūst svešvalodu, var uzlabot savas iespējas dabūt darbu.

Eiropas Valodu diena veicina valodu apguvi jebkurā vecumā. Tās mērķis ir arī informēt par daudzajām valodām, kurās runā Eiropā, un celt tās godā visdažādākajos veidos.

Šogad galvenie pasākumi English Briselē norisināsies 23. un 24. septembrī. Tāpat arī katrā ES dalībvalstī septembra beigās un 26. septembrī notiks dažādi pasākumi, tostarp konferences par daudzvalodību un mutisko un rakstisko tulkošanu, radio programmas, valodu konkursi un viktorīnas internetā, dzejas un stāstu lasījumi, filmu izrādes oriģinālvalodā, valodām veltīti gadatirgi, publiskas valodu nodarbības un semināri iesācējiem.

Ja ir kādi jautājumi, varat rakstīt uz adresi fiorella.perotto@ec.europa.eu un ielūkoties šādās vietnēs.

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites