Naršymo kelias

2010 m. Europos kalbų dienos tema - kalbos ir verslas - 24/09/2010

Geležinių raidžių krūva © iStockphoto.com/chieferu

Rugsėjo 26 d. minimos Europos kalbų dienos proga organizuojama daugybė su kalbomis susijusių renginių, kurių pagrindinės temos šiais metais yra verslas ir darbo vietos.

Kalbos naudingos verslui - tai pagrindinė šių metų Kalbų dienos mintis. Gerai kalbas mokantys darbuotojai yra įmonių turtas, nes mokant užsienio kalbą lengviau prekiauti su kitomis šalimis, o mokantys užsienio kalbą darbo ieškantys asmenys turės geresnes įsidarbinimo perspektyvas.

Europos kalbų diena skatinama mokytis kalbų esant bet kokio amžiaus. Be to, siekiama informuoti, kiek daug skirtingų kalbų kalbama Europoje, ir pagerbti kalbų turtingumą.

Šiais metais Briuselyje pagrindiniai renginiai English numatomi rugsėjo 23 ir 24 d. Be to, rugsėjo 26 d. ar panašiu metu renginių bus gausu kiekvienoje ES šalyje - bus organizuojamos konferencijos daugiakalbystės ir vertimo raštu bei žodžiu temomis, radijo laidos, internetiniai kalbų konkursai ir viktorinos, poezijos vakarai, pasakojamos istorijos, rodomi filmai originalo kalbomis, vyks kalbų mugės, supažindinimo su įvairiomis kalbomis pamokos ir seminarai.

Jei reikia daugiau informacijos, rašykite adresu fiorella.perotto@ec.europa.eu ir apsilankykite šiose svetainėse:

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos