Naršymo kelias

Pasitelkite vaizduotę! - 29/01/2010

2010 m. plakato konkurso logotipas © ES

Ir šiais metais vyksta meno kūrinių konkursai vaiko teisių, verslumo ir Europos Sąjungos temomis, kurių nugalėtojai apdovanojami, o jų kūriniai – reklamuojami.

Kaip jaustumėtės, jei jūsų kūrinys būtų rodomas visoje Europoje? Tai netrukus patirs Europos Komisijos surengto Europos dienos plakatų konkurso nugalėtojas.

Konkursui tema „Aš ♥ Europą“ atsiųsta 1 700 kūrinių iš visos Europos. Nugalėtojui bus įteiktas 2 000 EUR prizas, jo darbas bus nemokamai reklamuojamas. Ekspertų komisija jau atrinko 10 finalistų. Dabar jūsų eilė už labiausiai patikusį plakatą balsuoti internetu.

Jei apie šį konkursą sužinojote per vėlai arba labiau mėgstate darbą komandoje, dalyvaukite konkurse „Nupiešk man teisę“. Šis konkursas rengiamas JT Vaiko teisių konvencijos English , kuria ginamos viso pasaulio vaikų teisės, dvidešimtmečio proga. Kartu su draugais iš Konvencijos pasirinkite vieną teisę ir sukurkite plakatą ta tema. Už nelengvą darbą nugalėtojai bus apdovanoti kelione į Briuselį. Jie turės galimybę apžiūrėti miestą ir dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje.

Nuotraukų konkurse „Ką mums reiškia euras?“ taip pat galite dalyvauti kartu su draugais. Jūsų nuotrauka ir trumpas jos aprašymas turi atskleisti, ką euras reiškia jums.

Konkurse „Europa vaizdais“ English gali dalyvauti garso ir vaizdo srities menininkai. Nėra jokių dalyvių amžiaus ar patirties apribojimų. Naudodamiesi Komisijos skaitmenine biblioteka ir pasitelkę vaizduotę sukurkite vaizdo siužetą, kuris patiktų įvairaus amžiaus ir įvairios gyvenimo patirties turintiems žmonėms. Užduotis sunki, bet ir prizas didelis – 10 000 EUR!

O jei jus traukia verslas, kodėl nepabandžius laimėti Europos vaizdo siužetų apie verslumą apdovanojimo? Pasitelkite vaizduotę ir sukurkite filmą, kuris žadintų norą pradėti verslą ir teiktų apie tai žinių.

Taigi būkite kūrybingi ir aktyvūs. Sėkmės!

ES apdovanojimai, prizai ir konkursai

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos