Navigācijas ceļš

Pulkstenis tikšķ... - 24/11/2009

Logotips (Eiropas radošuma un inovācijas gads 2009) ©EK

Šajā konkursā jauniešiem no ES un citiem reģioniem jārod oriģināli risinājumi reālām problēmām. ES sponsorētais konkurss liek jauniešiem domāt radoši.

Līdz pat Eiropas inovācijas un kreativitātes nometnes English atklāšanai tika turēts noslēpumā, kurām problēmām būs jāmēģina atrast risinājumu. Tās ir šādas: klimata pārmaiņu ierobežošana, uzņēmumu rosināšana uzņemties sociālo atbildību, kā arī bada un nabadzības novēršana ilgtspējīgā veidā.

Diennakti ilgajā konkursā, kas notika Briselē, piedalījās ap 100 jauniešu vecumā no 15 līdz 18 gadiem. Vairums bija no ES, bet daži bija no tālākām pasaules malām — Izraēlas, Krievijas, Mali.

Nometni rīkoja organizācija “Junior Achievement  — Young Enterprise Europe” sadarbībā ar Eiropas Komisiju. Šī nometne bija viens no pasākumiem, ko rīko, atzīmējot Eiropas radošuma un inovācijas gadu češtinaDeutschEnglishespañolfrançaisitalianopolskisvenska . Tajā jauniešiem bija iespēja likt lietā savu atšķirīgo pieredzi, lai kopīgi mēģinātu rast radošus risinājumus dažām no mūsdienu nopietnākajām problēmām.

Studentus sadalīja daudznacionālās komandās. Sešas no tām iekļuva finālā, kas ilgs divas stundas un norisināsies 25. novembrī Eiropas Komisijas preses telpā. Brīvprātīgie no Eiropas Komisijas dalībniekiem sniedza padomus un palīdzēja.

Uzvarētājus noteica žūrija, kurā bija lielu uzņēmumu pārstāvji un augsti Komisijas ierēdņi.

Uzzini, kuras komandas uzvarēja! češtinaDeutschEnglishespañolfrançaisitalianopolskisvenska

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites