Naršymo kelias

Rasti sprendimą per dvidešimt keturias valandas - 24/11/2009

2009-ųjų – Europos kūrybiškumo ir naujovių metų – logotipas ©EB

Konkurse dalyvaujantys Europos Sąjungos ir kitų šalių jaunuoliai stengiasi kūrybiškai spręsti dabartinio pasaulio problemas. ES finansuojamame konkurse iš jaunimo reikalaujama kūrybiškumo.

Kova su klimato kaita? Įmonių socialinės atsakomybės skatinimas? Nuoseklus bado ir skurdo įveikimas? Problema, kurią teks spręsti, laikyta paslaptyje iki pat Europos naujovių ir kūrybiškumo stovyklos English pradžios.

Briuselyje 24 valandas vykusiame konkurse dalyvavo apie šimtą 15–18 metų jaunuolių. Dauguma jų – ES valstybių narių piliečiai, tačiau kai kurie atvyko iš toliau: Izraelio, Rusijos ir Malio.

Stovyklą organizavo jaunųjų verslininkų tinklas „Junior Achievement Young Enterprise Europe“, bendradarbiaudamas su Europos Komisija. Šis Europos kūrybiškumo ir naujovių metų češtinaDeutschEnglishespañolfrançaisitalianopolskisvenska renginys suteikė jaunimui galimybę pasinaudoti skirtinga savo patirtimi bandant kūrybiškai spręsti kai kuriuos šiandienos pasaulyje kylančius ilgalaikius uždavinius.

Visi mokiniai buvo suskirstyti į daugiatautes komandas. Šešios komandos atrinktos į baigiamąjį dvi valandas trukusį konkurso etapą, įvykusį lapkričio 25 d. Komisijos spaudos konferencijų salėje. Komandoms savanoriškai padėjo ir patarė Komisijos darbuotojai.

Konkursą laimėjusią komandą atrinko vertinimo komisija, sudaryta iš tarptautinių bendrovių atstovų ir aukšto rango Komisijos pareigūnų.

Konkurso laimėtojai češtinaDeutschEnglishespañolfrançaisitalianopolskisvenska

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos