Naršymo kelias

Europos kalbų šventė - 24/09/2009

ES kalbų dienos transparantas ant pastato © EB

Europos kalbų diena – ES kalbų gausos šventė. Sužinokite, kokie renginiai savaitę iki rugsėjo 26-osios vyksta jūsų šalyje.

Kalbų dienos paskirtis – skatinti suaugusiuosius ir vaikus domėtis kalbomis ir jų mokytis, todėl nepriklausomai nuo amžiaus ir požiūrio į kalbas jus turėtų sudominti kurie nors iš daugiau kaip trijų šimtų renginių. Lietuvoje numatyti 7 renginiai, jie daugiausia vyks įvairių šalies miestų mokyklose.

Renginių bus nuo labai linksmų iki labai rimtų: nuo žaidimų ir viktorinų iki literatūros vakarų ir diskusijų apie kalbų politiką prie apskrito stalo.

Jeigu rugsėjo 25 d. būsite centrinėje Londono dalyje, užsukite į kalbų paviljoną Viktorijos stotyje ir dalyvaukite konkurse italų kalbos kursams laimėti. Čia rasite ir daugiau informacijos apie kalbų kursus suaugusiesiems ir kitus Jungtinėje Karalystėje vykstančius renginius.

Briuselyje ir Liuksemburge, Europos Komisijos buveinės miestuose, vyks konferencija ir spaudos renginys apie ankstyvą kalbų mokymąsi, tarp dalyvių bus ir už daugiakalbystę atsakingas Komisijos narys Leonardas Orbanas (rugsėjo 24–25 d.).

Visą rugsėjo 25 dieną vaikams bus sekamos pasakos, dainuojama, žaidžiami kalbų žaidimai ir vyks kiti renginiai.

Be to, ES šalių vidurinės mokyklos dar turi laiko užsiregistruoti į šių metų vertimo raštu konkursą „Juvenes Translatores“. Registracija bus baigta spalio 20 d., o konkursas vyks lapkričio 24 d.

Europos kalbų dienos renginių Englishfrançais paieška pagal šalis

Europos Komisijos biurai ES šalyse – renginių organizatorių kontaktiniai centrai

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos