Navigācijas ceļš

“Border Breakers” balvas jaunām zvaigznēm, kas iekarojušas ārzemju klausītāju simpātijas - 14/01/2009

“European Border Breakers” balvas 2009. gada  logotips © EC

Eiropas mūziķus godā par visvairāk pārdotajiem debijas albumiem.

Šogad “European Border Breakers” English balvu pasniegšanas ceremonijā spīdēs desmit jaunas zvaigznes. Šī Eiropas balva ir atzinība par panākumiem plašākas auditorijas piesaistīšanā, un to piešķir mūziķiem, kuru debijas albums ir viens no visvairāk pārdotajiem Eiropas Savienībā, izņemot mūziķu dzimteni.

Šī gada laureātu vidū ir populārākās grupas Eiropas mūzikas pasaulē — Adele (Lielbritānija), Alphabeat (Dānija), AaRON (Francija), Cinema Bizarre (Vācija), The Dø (Francija), Kraak & Smaak (Nīderlande), Ida Corr (Dānija), Lykke Li (Zviedrija), The Script (Īrija) un The Ting Tings (Lielbritānija).

Balvas pasniegšanas ceremoniju varēs vērot TV ekrānos, un ceremonija notiks Nīderlandes pilsētā Groningenā mūzikas festivāla EuroSonic Noorderslag EnglishNederlands atklāšanas naktī. Pasākumu vadīs britu televīzijas seja Džūls Holands, un tajā uzstāsies gan šī gada, gan iepriekšējo gadu laureāti.

Jau sesto gadu ar šo balvu godā starptautiskus panākumus un atbalsta Eiropas mūzikas industriju, kurā ir nodarbināti ap 600 000 cilvēku.

Savulaik šo balvu ir ieguvuši nu jau atzīti mākslinieki un grupas, piemēram, Karla Bruni, Tokio Hotel, Damjens Raiss, The Fratellis un Gabriels Rioss Deutsch English français — dziedātājs, kas dzimis Puertoriko, bet tagad dzīvo Beļģijā. Viņš uzstāsies šī gada ceremonijā, kuru ierakstīs un pārraidīs EBU tīkla televīzijas un radiostacijas sestdien, 17. janvārī no pulksten 20.15 (pēc Centrāleiropas laika).

Viens no pērnā gada laureātiem bija Somijas rokgrupa Sunrise Avenue ar savu “On The Way to Wonderland” albumu. Grupas Bonnier Amigo reklāmas menedžeris Miko Saukonens atzina, ka šī balva jau ir piesaistījusi uzmanību grupai, kura pašreiz ieraksta savu otro albumu. “Mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka tā grupai palīdzēs nākotnē.”

Skatīties un klausīties ceremoniju piedāvā Eiropas Raidorganizāciju savienība English .

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites