Navigācijas ceļš

Kopainas meklējumos - 18/01/2008

Jauno Eiropas žurnālistu balvas logotips

Jauno žurnālistu konkursā uzsvars likts uz ES paplašināšanos.

ES piedāvā iespēju 17 līdz 35 gadus veciem žurnālistiem no visas ES, kā arī no potenciālajām jaunajām dalībvalstīm iegūt pazīstamu vārdu, apliecinot sevi konkursā „Enlarge your vision English” (paplašini savu skatījumu).

Komisija un Eiropas Jaunatnes preses asociācija šo konkursu rīko kopā, aicinot jaunos žurnālistus paust savas domas par Eiropas paplašināšanos. Lai piedalītos konkursā English, dalībniekiem jāreģistrējas un līdz 15. martam jāiesniedz raksts.

Šī ir lieliska izdevība apliecināt savu talantu — gan tad, ja rakstāt skolas vai universitātes avīzei, gan tad, ja sperat pirmos soļus žurnālistikas karjerā, gan arī tad, ja esat šajā lauciņā nostrādājis jau ilgāk.

Valstīs nacionālo uzvarētāju izraudzīsies žūrija, kurā darbosies žurnālisti un viens Komisijas pārstāvis. Tad šā gada jūnijā 35 uzvarētāji dosies īpašā izpētes braucienā uz Balkāniem — visticamāk, ka nākamais ES paplašināšanās vilnis skars tieši šo reģionu.

Paplašināšanās procesam turpinoties austrumu virzienā, mainās ne tikai Eiropas Savienības ģeogrāfiskās aprises, bet arī Eiropas nākotnes redzējums. Eiropas žurnālisti, rakstīdami un aicinādami palauzīt galvu par šīm pārmaiņām, pilda svarīgu uzdevumu.

Vai esat ieinteresēts? Daži jautājumi apetītes rosināšanai:

  • No 6 līdz 27 valstīm — ko jūs domājat par Eiropas integrāciju pēdējos 50 gados? Un kā ar paplašināšanos nākotnē?
  • Kādus ieguvumus un kādas problēmas nesīs turpmāka ES paplašināšanās?
  • Vai iestāšanās Eiropas Savienībā dod labumu pašai ES vai jaunajām dalībvalstīm?

Pieteikuma veidlapa English

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?

Noderīgas saites