Naršymo kelias

Jaunųjų Europos žurnalistų konkurso logotipas

Jaunųjų žurnalistų konkurso dėmesio centre – ES plėtra

ES visų dabartinių ir potencialių valstybių narių 17–35 metų žurnalistams suteikia galimybę išgarsėti dalyvaujant konkurse Žvelk plačiau English.

Konkursą organizuoja Europos Komisija kartu su Europos jaunimo spaudos asociacija. Jaunieji žurnalistai kviečiami išreikšti savo nuomonę dėl Europos plėtros. Norintys dalyvauti konkurse English turi užsiregistruoti ir iki kovo 15 d. atsiųsti straipsnį.

Nesvarbu, ar rašote mokyklos arba universiteto laikraščiui, pradedate žurnalisto karjerą ar užsiimate verslu, šis konkursas – puiki proga atskleisti savo talentą.

Kiekvienoje konkurse dalyvaujančioje šalyje iš žurnalistų ir Europos Komisijos atstovų sudaryta vertinimo komisija išrinks šalies laimėtoją.  35 laureatai šių metų birželio mėnesį galės vykti į specialią informacinę kelionę po Balkanų šalis, kurios, ko gero, bus būsimos naujosios ES valstybės narės.

ES plečiantis į rytus keičiasi ne tik kraštovaizdis, bet ir suvokimas. Informavimas apie šiuos pokyčius ir jų analizavimas – svarbus Europos žurnalistams teksiantis uždavinys. 

Susidomėjote? Štai keletas klausimų, kurie galbūt jus dar labiau įkvėps:

  • nuo 6 iki 27 šalių: ką manote apie Europos integraciją per pastaruosius 50 metų? O apie ES plėtrą ateityje?
  • kokios naudos turėsime iš būsimo ES plėtros proceso ir kokius uždavinius teks spręsti?
  • kam naudingas prisijungimas prie ES – ES ar naujai valstybei narei?

Registracijos forma English

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos