Navigatsioonitee

Avarda oma maailmapilti - 18/01/2008

Euroopa noorte ajakirjanike auhinna logo

Noorte ajakirjanike konkurss keskendub ELi laienemisele.

EL annab liikmesriikide ja potentsiaalsete tulevaste liikmesriikide ajakirjanikele vanuses 17 kuni 35 võimaluse end laiemalt tutvustada konkureerides auhinnale Enlarge your vision English ("Avarda oma maailmapilti!").

Konkursi korraldavad Euroopa Komisjon ja Euroopa noorte ajakirjanike assotsiatsioon. Noori ajakirjanikke kutsutakse üles käsitlema Euroopa Liidu laienemise temaatikat. Konkursil osalemiseks English tuleb registreeruda ning esitada 15. märtsiks oma artikkel.

Kui olete kas koolilehe või ülikooli ajalehe kaasautor, olete oma ajakirjanikutee alguses või sellel alal juba mõnda aega tegev – teil on nüüd suurepärane võimalus avada oma anded.

Ajakirjanikest ja komisjoni esindajast koosnev žürii valib igas osalevas riigis võitja. 35 võitjat saavad võimaluse osaleda käesoleva aasta juunis spetsiaalsel ringreisil Lääne-Balkanil, s.o piirkonnas, kust võib tulla täiendust ELi liikmesriikidele.

ELi laienedes itta muutub lisaks Euroopa maastikule ka maailmapilt. Euroopa ajakirjanikud saavad anda oma panuse selle protsessi kajastamisel.

Kas olete huvitatud? Siin on mõned teemad huvi äratamiseks:

  • 6 liikmesriigist 27 liikmesriigini – mida arvate Euroopa integratsioonist viimase 50 aasta jooksul? Mida arvate tulevasest laienemisest?
  • Millised on ELi edasise laienemise eelised ja probleemid?
  • Kas ELi laienemine on hea ELile või uuele liikmesriigile?

Registreerimisvorm English

Kõrge kontrastsusega versioon Tavaline kirjasuurus Kirjasuurus 200 % saada sõbrale prindi see lehekülg

 

Kas leidsite otsitava teabe?

Jah Ei

Mida te otsisite?

Kas teil on ettepanekuid?

Kasulikud viidad