Ścieżka nawigacji

Małe firmy w centrum uwagi - Europejski Tydzień MŚP - 25/05/2010

W 37 krajach odbędą się imprezy z myślą małych firmach i przedsiębiorcach.

Europejczyków, którzy zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą lub zająć się dalszym rozwojem istniejącej firmy, z pewnością zainteresują niektóre z setek targów, konferencji i warsztatów odbywających się podczas Europejskiego Tygodnia MŚP.

Tydzień jest częścią działań podejmowanych przez UE w celu podniesienia świadomości społecznej na temat rodzajów i źródeł wsparcia dostępnych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W ramach Tygodnia MŚP w niektórych firmach odbędą się dni otwarte, podczas których przedsiębiorcy sami będą mogli przyjrzeć się wyzwaniom i korzyściom związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Około 99 proc. europejskich przedsiębiorstw stanowią małe firmy, które zatrudniają mniej niż 250 pracowników. Są one głównymi pracodawcami i głównym źródłem nowych miejsc pracy. Dlatego też MŚP w znacznym stopniu mogą pomóc UE w powrocie na drogę stałego wzrostu gospodarczego.

Europejski portal dla MŚP

Włącz duży kontrast Ustaw normalny rozmiar czcionki Powiększ rozmiar czcionki o 200% Wyślij tę stronę do znajomego Drukuj

 

Czy znaleźli Państwo poszukiwane informacje?

Tak Nie

Jakich informacji Państwo szukają?

Czy mają Państwo jakieś uwagi?

Przydatne linki