Naršymo kelias

Dėmesio, filmuojame! - 09/04/2010

Komisijos organizuojami vaizdo siužetų konkursai kiekvienam suteikia galimybę pademonstruoti savo kūrybiškumą ir režisieriaus talentą, nušviečiant ES svarbius klausimus.

Šiandien baigiasi 2010 m. vaizdo siužetų apie verslumą konkursas. Dalyviai turėjo sukurti trumpą siužetą apie verslumo svarbą viena iš šių temų: kitoks gyvenimo stilius, darbas ir pasitenkinimas, kelias į ateitį. Už geriausius kiekvienos kategorijos darbus bus skirti apdovanojimai.

Šiame antrajame konkurse laimėtojams bus skirta daugiau kaip 22 000 EUR prizų, jie bus pakviesti į gegužės 25 d., per Europos MVĮ savaitę Briuselyje vyksiančią ceremoniją.

Atrinktais vaizdo siužetais europiečiai bus raginami steigti savo įmones. Šiandien šiuo keliu žengti ketina retas, nors verslininkai - tai konkurencingos ir naujoviškos Europos kertinis akmuo.

Kito vaizdų siužetų konkurso "Europos vizijos" nugalėtojas paaiškės balandžio 14 d. Dalyviai turėjo meniškai, dokumentiškai, humoristiškai ar net su fantastikos elementais pristatyti asmeninę ir pozityvią Europos viziją. Jie buvo pakviesti pasirausti Komisijos skaitmeninėje bibliotekoje ir sukurti originalų vaizdo siužetą, kuris patiktų įvairaus amžiaus ir įvairios gyvenimo patirties turintiems žmonėms. Laimėtojui bus įteiktas 10 000 eurų prizas.

Šiomis iniciatyvomis siekiama vaizdinėmis priemonėmis supažindinti su ES vykdoma politika ir veikla. Daug vaizdo siužetų ES skelbia savo teminiame portalo "YouTube" kanale "EU Tube".

2010 m. Europos vaizdo siužetų apie verslumą konkursas

Konkursas "Europos vizijos" English

"EU Tube" - garsų ir vaizdų bendrija DeutschEnglishfrançais

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos