Navigatsioonitee

Euroopa videoklipid - 09/04/2010

Euroopa Komisjoni korraldataval videokonkursil antakse igaühele võimalus väljendada oma loovust ja annet, luues videoklippe Euroopast.

Euroopa ettevõtlust edendav konkurss 2010 saab tänasega läbi. Osavõtjatel paluti luua üks lühike ettevõtlust käsitlev videoklipp ühel järgmistest teemadest: Ettevõtlus - teistsugune elustiil; Ettevõtlus - proovilepanev ja rikastav; Ettevõtlus - tee tulevikku. Auhinnatakse iga kategooria kolme parimat klippi.

Selle teist korda toimuva konkursi auhinnafond on üle 22 000 euro. Võitjad kutsutakse 25. mail Brüsselis korraldatavale tseremooniale, mis on osa Euroopa VKEde nädalast.

Videokonkursi eesmärgiks on tutvustada eurooplastele ettevõtlust kui karjäärivõimalust. Tänapäeval on ettevõtjad konkurentsivõimelise ja innovatiivse Euroopa alustalaks, kuid vaid vähesed julgevad selle tee valida.

Teise videokonkursi - "Euroopa-visioonid" - laureaat tehakse teatavaks 14. aprillil. Konkursist osavõtjad peavad pakkuma omanäolise ja positiivse visiooni Euroopast. Lähenemisviis võib olla kunstipärane, dokumentaalne, humoorikas või väljamõeldud. Osavõtjad peavad oma töösse põimima ka dokumentaalkaadreid komisjoni audiovisuaalsest raamatukogust, et luua omapärane video, mis pakuks huvi igas vanuses eurooplastele erinevates riikides. Võitjale kuulub auhind väärtusega 10 000 eurot.

Selliste audiovisuaalvaldkonna algatuste eesmärk on tutvustada ELi poliitikat ja tegevust laiemale üldsusele. ELi avaldatud videosid saab näha YouTube'is oleval EU Tube'i kanalil.

Euroopa ettevõtlusauhind 2010 parima ettevõtlust edendava video eest

Konkurss "Euroopa-visioonid" English

EU Tube - ELi tegevusega seotud uudiseid ja videoklipid DeutschEnglishfrançais

Kõrge kontrastsusega versioon Tavaline kirjasuurus Kirjasuurus 200 % saada sõbrale prindi see lehekülg

 

Kas leidsite otsitava teabe?

Jah Ei

Mida te otsisite?

Kas teil on ettepanekuid?

Kasulikud viidad