Naršymo kelias

„Enterprise Europe network“ pradeda veiklą - 06/02/2008

„Enterprise Europe network“ logotipas

Tai naujas tinklas, kuris padės mažosioms įmonėms ir konsultuos jas ES politikos, programų ir finansavimo klausimais.

Mažosios įmonės, ieškančios verslo partnerių kitoje ES šalyje ar patarimo, kaip plėtoti naujovišką idėją arba pateikti Europos mokslinių tyrimų finansavimo paraišką, gali kreiptis pagalbos į naująjį tinklą „Enterprise Europe network English“.

Naujojo tinklo nariai yra apie 500 organizacijų – prekybos rūmai, regionų plėtros agentūros, universitetų technologijų centrai, 4 000 patyrusių specialistų ir kt.

„Tinklas pagelbės mažosioms ir vidutinėms įmonėms ir skatins jas, ypač ankstyvojoje jų veiklos stadijoje, taikyti pažangesnius veiklos metodus ir didinti technologinius pajėgumus“, – aiškino už įmones ir pramonę DeutschEnglishfrançaispolsky atsakingas Europos Komisijos narys G. Verheugenas.

Tinkle „Enterprise Europe network“ dalyvauja ne tik ES, bet ir Turkija, Buvusioji Jugoslavijos Respublika Makedonija, Norvegija, Islandija, Armėnija, Izraelis ir Šveicarija. Kadangi mažiau kaip viena iš dešimties mažųjų įmonių ryžtasi plėtoti veiklą ne vien savo šalyje (nors valstybes skiriantys barjerai išnyko), tinklas siekia skatinti tarptautinį bendradarbiavimą.

Mažosioms įmonėms gali būti nelengva sekti visus ES teisės aktų ir politikos pokyčius, tad naujasis tinklas teiks informaciją ir konsultuos apie atsiveriančias galimybes ir galimą poveikį. Jis taip pat informuos apie įvairiausius ES finansavimo (regioninio, socialinio, mokslinių tyrimų, aplinkos) šaltinius ir praneš Komisijai, ar ES politika bei iniciatyvos atitinka įmonių poreikius ir nevaržo konkurencijos bei inovacijų potencialo.

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?

Naudingos nuorodos