O těchto stránkách

Tyto internetové stránky o námořních záležitostech a rybolovu spravuje Evropská komise (Generální ředitelství pro námořní záležitosti a rybolov).

Cíle

Poskytnout veřejnosti, zainteresovaným stranám a médiím relevantní, jasné a aktuální informace o námořních záležitostech a politice EU v oblasti rybolovu.

Služby

Vyhledávání: K vyhledávání na stránkách o námořních záležitostech a rybolovu používejte rámeček v pravém horním rohu. Pomocí nástroje Vyhledávání uvedený ve vrchním řádku (tzv. panelu nástrojů služby) lze naproti tomu vyhledávat v celém portálu Europa.

Zaměření aktualit

Stránka s aktualitami a akcemi a aktuality na naší úvodní stránce se věnují rybářské politice EU a integrované námořní politice. Aktuální informace o dalších oblastech politiky EU získáte na stránkách Komise nebo v tiskovém středisku EU.

Jazyková politika

Naše internetové stránky dodržují všeobecný jazykový režim portálu EUROPA.

Snažíme se, abyste měli informace, které potřebujete, k dispozici ve vašem jazyce. Vzhledem k tomu, že není z kapacitních důvodů možné vše přeložit, jsou některé informace k dispozici pouze anglicky – především zprávy a další informace, které rychle ztrácejí na aktuálnosti.

Pokud potřebujete zjistit, ve kterých jazycích je daný dokument k dispozici, klikněte na ikonu jazykůrámeček se zkratkou jazyka. Poté si dokument můžete v požadovaném jazyce zobrazit.

Právní předpisy a ostatní úřední dokumenty jsou k dispozici ve všech úředních jazycích EU v databázi EUR-Lex.

Související dokumenty jsou k dispozici v co největším počtu jazyků. Úřední dokumenty jsou k dispozici ve všech jazycích, které byly ke dni zveřejnění dokumentu úředními jazyky EU. Ostatní související dokumenty (např. které nemají právní závaznost nebo které mají odbornější charakter) mohou být uvedeny v menším počtu jazyků.

Autorská práva

Informace z těchto stránek lze reprodukovat za předpokladu, že je uveden zdroj.

Viz upozornění o ochraně autorských práv

Vyhledávání

Aktuality

  • 22/05/2015 - European Maritime Day 2015, Piraeus: Exploring the potential of ports and coasts for Maritime Growth

    European Maritime Day 2015 will take place between 28 and 31 May 2015 in Piraeus, Greece. The event will bring together Europes maritime community around the theme of ports and coasts as engines for Blue Growth.

  • 21/05/2015 - Better fish for farms

    Tweaking breeding methods could allow European fish farming or aquaculture to produce more efficiently. An EU-funded project is studying how hi-tech breeding techniques can promote disease resistance and fast, efficient growth in six commonly farmed fish species, improving fish welfare, impacts on wildlife and farm productivity.

  • 20/05/2015 - EU Bathing Water Quality report: Europeans continue enjoying high-quality waters

    The Commission and the European Environment Agency published today the annual bathing water quality report, which compares the quality of bathing water sampled at more than 21 000 coastal and inland bathing sites across the EU in 2014.