O těchto stránkách

Tyto internetové stránky o námořních záležitostech a rybolovu spravuje Evropská komise (Generální ředitelství pro námořní záležitosti a rybolov).

Cíle

Poskytnout veřejnosti, zainteresovaným stranám a médiím relevantní, jasné a aktuální informace o námořních záležitostech a politice EU v oblasti rybolovu.

Služby

Vyhledávání: K vyhledávání na stránkách o námořních záležitostech a rybolovu používejte rámeček v pravém horním rohu. Pomocí nástroje Vyhledávání uvedený ve vrchním řádku (tzv. panelu nástrojů služby) lze naproti tomu vyhledávat v celém portálu Europa.

Zaměření aktualit

Stránka s aktualitami a akcemi a aktuality na naší úvodní stránce se věnují rybářské politice EU a integrované námořní politice. Aktuální informace o dalších oblastech politiky EU získáte na stránkách Komise nebo v tiskovém středisku EU.

Jazyková politika

Naše internetové stránky dodržují všeobecný jazykový režim portálu EUROPA.

Snažíme se, abyste měli informace, které potřebujete, k dispozici ve vašem jazyce. Vzhledem k tomu, že není z kapacitních důvodů možné vše přeložit, jsou některé informace k dispozici pouze anglicky – především zprávy a další informace, které rychle ztrácejí na aktuálnosti.

Pokud potřebujete zjistit, ve kterých jazycích je daný dokument k dispozici, klikněte na ikonu jazykůrámeček se zkratkou jazyka. Poté si dokument můžete v požadovaném jazyce zobrazit.

Právní předpisy a ostatní úřední dokumenty jsou k dispozici ve všech úředních jazycích EU v databázi EUR-Lex.

Související dokumenty jsou k dispozici v co největším počtu jazyků. Úřední dokumenty jsou k dispozici ve všech jazycích, které byly ke dni zveřejnění dokumentu úředními jazyky EU. Ostatní související dokumenty (např. které nemají právní závaznost nebo které mají odbornější charakter) mohou být uvedeny v menším počtu jazyků.

Autorská práva

Informace z těchto stránek lze reprodukovat za předpokladu, že je uveden zdroj.

Viz upozornění o ochraně autorských práv

Vyhledávání

Máte zájem o odběr našeho zpravodaje?

Aktuality

  • 22/08/2014 - 14 down, 14 to go: Progress continues on Partnership Agreements

    The European Commission has reached the halfway mark in its adoption of each Member State's "Partnership Agreement". Partnership agreements between the European Commission and individual EU countries set out the national authorities' plans on how to use funding from the European Structural and Investment Funds (ESIF) between 2014 and 2020. They outline each country's strategic goals and investment priorities, linking them to the overall aims of the Europe 2020 strategy for smart, sustainable and inclusive growth.

  • 14/08/2014 - Call for tenders MARE/2014/23

    Assistance mechanism for the implementation of maritime spatial planning

  • 12/08/2014 - Call for tenders MARE/2014/12

    Supporting Services to Ocean Energy Forum