Atstovybė Lietuvoje

Naujienos

Pages

24/04/2017

Balandžio 24 d. „Rail Baltica“ visuotiniame forume Rygoje buvo pristatyta nauja projekto „Rail Baltica“ sąnaudų ir naudos analizė. Joje daroma išvada, kad projektas gali duoti didelės socialinės ir ekonominės naudos, kaip antai trumpesnės kelionės, mažiau išmetamųjų teršalų, viso regiono eksporto padidėjimas.

Category:
Transportas ir keliavimas
21/04/2017

Gegužės 9 dieną Lietuvoje vyks žinių apie Europos Sąjungą patikrinimo konkursas „Europos egzaminas“. Tam, kad ruoštis egzaminui būti smagu ir įdomu, į pagalbą ateina vienuolika įvairių sričių ekspertų. Iki balandžio 19 d. 50 mokyklų ir įvairių organizacijų siūlė savo klausimus „Europos egzaminui“ ir registravosi dalyvauti konkurse, iš kurių trylika buvo paskelbti nugalėtojais.

Category:
Apie ES
18/04/2017

Nuo šių metų balandžio 19 d. pradedama taikyti nauja elektroninio sertifikavimo sistema, skirta ekologiškų produktų importui geriau stebėti, ir ES tampa pasauline lydere atsekant ir renkant patikimus prekybos šiais produktais duomenis.

Category:
Žemės ūkis, žvejyba ir maistas
12/04/2017

Balandžio 12 d. Komisija priėmė Vienuoliktąją skubaus perkėlimo Europos Sąjungoje ir į Europos Sąjungą programų įgyvendinimo pažangos ataskaitą. Joje įvertintos priemonės, kurių imtasi po 2017 m. kovo 2 d.

Category:
Apie ES
10/04/2017

Balandžio 10 d. Europos Komisija paskelbė 2017 m. ES teisingumo rezultatų suvestinę, kurioje pateikiama ES valstybių narių teisingumo sistemų veiksmingumo, kokybės ir nepriklausomumo lyginamoji apžvalga.

Category:
Teisingumas ir piliečių teisės
07/04/2017

Nors vis labiau įprasta viešbutį ar skrydį užsisakyti internetu, vartotojams kelionių užsakymas internetu kelia vis daugiau rūpesčių. Europos vartotojų centrų duomenimis, pastaruoju metu būtent šiomis paslaugomis vartotojai skundžiasi dažniausiai.

07/04/2017

Šiandien, tragiškų įvykių Stokholme dieną, mintimis esame su Švedijos žmonėmis.

06/04/2017

2017 m. balandžio 6 d. Briuselyje buvo įteikti apdovanojimai geriausiems jauniesiems Europos Sąjungos šalių vertėjams – konkurso „Juvenes Translatores“ nugalėtojams. Apdovanojimus jiems įteikė už biudžetą ir žmogiškuosius išteklius atsakingas Europos Komisijos narys Güntheris Oettingeris. 

05/04/2017

Balandžio 6 dieną „Kino pavasario” kvietimu „Europos kino forumas“ organizuojamas Vilniuje, kur bus kalbama naujų talentų ugdymo,  tvarių europinio kino sklaidos modelių klausimais. Vėliau Forumas keliaus į Kanus, Ansi, Barseloną ir Veneciją.

 

Category:
Kultūra, švietimas ir jaunimas
04/04/2017

Balandžio 4 d. prasideda tris dienas truksianti 8-oji kino industrijos konferencija „Meeting Point  – Vilnius”. Tai neatsiejama didžiausio Lietuvos filmų festivalio  Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“  dalis, kasmet sulaukianti vis didesnio atvykstančių užsienio audiovizualinės industrijos profesionalų skaičiaus.

Category:
Kultūra, švietimas ir jaunimas

Pages