Atstovybė Lietuvoje

Naujienos

Pages

19/01/2017

Ar esate kada nors rezervavę automobilį internetu, o atvykę jo atsiimi sužinojote, kad turėsite mokėti daugiau? Pernai Europoje taip nutiko 2 000 vartotojų, kurie pranešė apie tokią praktiką Europos vartotojų centrams, padedantiems kitose šalyse keliaujantiems ar perkantiems vartotojams.

Category:
Aplinka, vartotojai ir sveikata
18/01/2017

Sausio 17 d. Europos Komisija priėmė nuomones dėl atnaujintų 2017 m. Ispanijos ir Lietuvos biudžeto planų projektų, pateiktų praėjusį gruodį, kai abiejose šalyse buvo suformuotos naujos vyriausybės. Vertinimas pagrįstas atnaujinta Komisijos 2016 m. rudens prognoze, skirta tik šioms dviem valstybėms narėms.

Category:
Ekonomika, finansai ir mokesčiai / Konkurencija
10/01/2017

Europos Komisija pateikė pasiūlymus, kuriais siekiama geriau apsaugoti darbuotojus nuo su darbu susijusių vėžinių susirgimų, padėti įmonėms, ypač MVĮ ir labai mažoms įmonėms, laikytis galiojančių teisės aktų ir skirti daugiau dėmesio rezultatams, o mažiau – dokumentų forminimui. Komisija tęsia veiksmus ES darbuotojų saugos ir sveikatos srityje kovojant su vėžiu, kuris yra pagrindinė su darbu susijusių mirčių priežastis ES.

10/01/2017

Šiandien Europos Komisija teikia naujų teisės aktų siūlymus, kuriais siekiama užtikrinti geresnę privatumo apsaugą elektroninių ryšių srityje ir kartu atverti naujų verslo galimybių. Taip pat atnaujinamos ES institucijoms taikomos duomenų apsaugos taisyklės bei išdėstoma tarptautinio asmens duomenų perdavimo strategija.

10/01/2017

Įgyvendindama 2015 m. gegužės mėn. pristatytą bendrosios skaitmeninės rinkos strategiją, Europos Komisija šiandien pasiūlė politinių ir teisinių ES duomenų ekonomikos kūrimo sprendimų.

10/01/2017

Šiandien Komisija pristato ambicingą suderintų priemonių rinkinį, kuris leis įmonėms ir specialistams lengviau teikti paslaugas 500 mln. potencialių klientų. Naujas postūmis paslaugų sektoriuje atneš naudos vartotojams, bedarbiams ir įmonėms ir taip bus skatinamas ekonomikos augimas visoje Europoje.

09/01/2017

Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (Liuksemburgas) paskelbė konkursą sudaryti sutartis su laisvai samdomais vertėjais (fiziniais ir juridiniais asmenimis) dėl teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, italų ir lenkų kalbų į lietuvių kalbą.

Category:
Ekonomika, finansai ir mokesčiai / Konkurencija
05/01/2017

Šiandien Europos Komisija paskelbė 2007–2013 m. investicijų pagal Europos socialinį fondą (ESF) vertinimo ataskaitą ir konkrečias visų valstybių narių ataskaitas.

23/12/2016

2016 m. gruodžio 19 d. Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje bendradarbiaudama su LR Užsienio reikalų ministerija organizavo diskusiją apie Europos Sąjungos ateitį su politikos, akademijos, žiniasklaidos ir visuomenės veikėjais.

Category:
Apie ES
23/12/2016

The team at the European Commission Representation in Lithuania wishes you a Merry and Peaceful Christmas and a Happy New Year!

 

Pages