Atstovybė Lietuvoje

Naujienos

Pages

22/09/2016

Rugsėjo 21 d. Komisijos Kolegijos nariai aptarė patikslintą taisyklių, kurių reikia norint užtikrinti, kad būtų laiku išvengta piktnaudžiavimo atvejų, susijusių su tarptinklinio ryšio mokesčių panaikinimu 2017 m. birželio mėn., projektą.

Category:
Aplinka, vartotojai ir sveikata
21/09/2016

Parengta Europos strateginių investicijų fondo (ESIF) galimybių studija. Studijoje analizuojamas fondo patrauklumas Lietuvos ekonomikai bei verslui ir galimi fondo veikimo Lietuvoje mechanizmai, kurie leistų ne tik finansuoti siūlomus investicijų projektus, bet ir pritraukti papildomą privatų finansavimą.

Category:
Ekonomika, finansai ir mokesčiai / Konkurencija
19/09/2016

Europos Komisija patvirtino paramą tiek elektros energiją, tiek šilumą gaminsiančiai jėgainei Vilniuje, skirsimą pagal ES valstybės pagalbos taisykles. Projektą per Europos strateginių investicijų fondą (ESIF) finansuos Europos investicijų bankas, o Lietuva skirs valstybės pagalbą.

19/09/2016

Š.m. rugsėjo 6 d.  Marijampolėje Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Lietuvos pramonininkų konfederacija organizavo  seminarą „Galimybės Lietuvos regionams: investicijos ir ateities pramonė“. Šiuo renginiu pradedamas seminarų Lietuvos regionuose, kuriais siekiama  kuo plačiau informuoti  apie naujus investicijų šaltinius ir platformas, galinčias pritraukti  investuotojus ar  padėti parengti investicinius projektus, ciklas.

16/09/2016

Kitą savaitę Europos Sąjungos aukšto lygio delegacija vyks į Niujorką, kur dalyvaus Jungtinių Tautų aukščiausio lygio susitikime dėl pabėgėlių ir migrantų, vyksiančiame rugsėjo 19 d., ir JT Generalinės asamblėjos ministrų savaitėje, prasidėsiančioje rugsėjo 20 d. ES delegacija prisijungs prie pasaulio valstybių lyderių, atvyksiančių į šiuos renginius.

Category:
Išorės santykiai ir užsienio reikalai
15/09/2016

Europos Komisija pristatė pagal pagrindinius rodiklius atliktą visų trečiųjų šalių išankstinį vertinimą (rodiklių suvestinę) – tai yra didelis žingsnis pirmyn kuriant pirmąjį bendrą mokesčių srityje nebendradarbiaujančių trečiųjų šalių ir teritorijų ES sąrašą.

Category:
Verslas
15/09/2016

Preliminari Europos Komisijos elektroninės prekybos sektoriaus tyrimo ataskaita patvirtina, kad šis ES sektorius sparčiai auga. Joje taip pat aptariama verslo praktika, galinti riboti konkurenciją ir mažinti vartotojų pasirinkimą.

Category:
Ekonomika, finansai ir mokesčiai / Konkurencija
13/09/2016

Kurkime geresnę Europą – Europą, kuri apsaugo, suteikia galių ir gina.

Category:
Apie ES
08/09/2016

Balandžio 20 d. paskelbusi apie numatomus veiksmus siekti veiksmingos ir realios ES saugumo sąjungos, Europos Komisija pasiūlė sukurti bendrą ES aviacijos saugumo tikrinimo įrangos sertifikavimo procedūrą, kuria siekiama didinti ES saugumo pramonės konkurencingumą. 

Category:
Transportas ir keliavimas
07/09/2016

PVM nepriemoka. 2014 m. dėl nesurinktų pajamų Europos Sąjunga prarado beveik 160 mlrd. eurų.

Europos Komisijos šiandien paskelbtais duomenimis, dėl nesumokėto pridėtinės vertės mokesčio Europos Sąjungoje 2014 m. buvo prarasta net 159 mlrd. eurų.

Category:
Ekonomika, finansai ir mokesčiai / Konkurencija

Pages