Atstovybė Lietuvoje

Naujienos

Pages

10/01/2017

Šiandien Komisija pristato ambicingą suderintų priemonių rinkinį, kuris leis įmonėms ir specialistams lengviau teikti paslaugas 500 mln. potencialių klientų. Naujas postūmis paslaugų sektoriuje atneš naudos vartotojams, bedarbiams ir įmonėms ir taip bus skatinamas ekonomikos augimas visoje Europoje.

10/01/2017

Europos Komisija pateikė pasiūlymus, kuriais siekiama geriau apsaugoti darbuotojus nuo su darbu susijusių vėžinių susirgimų, padėti įmonėms, ypač MVĮ ir labai mažoms įmonėms, laikytis galiojančių teisės aktų ir skirti daugiau dėmesio rezultatams, o mažiau – dokumentų forminimui. Komisija tęsia veiksmus ES darbuotojų saugos ir sveikatos srityje kovojant su vėžiu, kuris yra pagrindinė su darbu susijusių mirčių priežastis ES.

10/01/2017

Šiandien Europos Komisija teikia naujų teisės aktų siūlymus, kuriais siekiama užtikrinti geresnę privatumo apsaugą elektroninių ryšių srityje ir kartu atverti naujų verslo galimybių. Taip pat atnaujinamos ES institucijoms taikomos duomenų apsaugos taisyklės bei išdėstoma tarptautinio asmens duomenų perdavimo strategija.

10/01/2017

Įgyvendindama 2015 m. gegužės mėn. pristatytą bendrosios skaitmeninės rinkos strategiją, Europos Komisija šiandien pasiūlė politinių ir teisinių ES duomenų ekonomikos kūrimo sprendimų.

09/01/2017

Europos Sąjungos Teisingumo Teismas (Liuksemburgas) paskelbė konkursą sudaryti sutartis su laisvai samdomais vertėjais (fiziniais ir juridiniais asmenimis) dėl teisinių tekstų vertimo raštu iš anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, italų ir lenkų kalbų į lietuvių kalbą.

Category:
Ekonomika, finansai ir mokesčiai / Konkurencija
05/01/2017

Šiandien Europos Komisija paskelbė 2007–2013 m. investicijų pagal Europos socialinį fondą (ESF) vertinimo ataskaitą ir konkrečias visų valstybių narių ataskaitas.

23/12/2016

The team at the European Commission Representation in Lithuania wishes you a Merry and Peaceful Christmas and a Happy New Year!

 

23/12/2016

2016 m. gruodžio 19 d. Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje bendradarbiaudama su LR Užsienio reikalų ministerija organizavo diskusiją apie Europos Sąjungos ateitį su politikos, akademijos, žiniasklaidos ir visuomenės veikėjais.

Category:
Apie ES
22/12/2016

Europos investicijų fondas (EIF) ir Europos Komisija paskelbė apie naują iniciatyvą, skirtą padėti mikrokreditų ir socialinių įmonių finansavimo teikėjams plėtoti savo veiklą pagal ES užimtumo ir socialinių inovacijų programą (EaSI).

Category:
Ekonomika, finansai ir mokesčiai / Konkurencija
22/12/2016

Šiandien skelbiami standartinės „Eurobarometro“ apklausos bei specialiosios „Eurobarometro“ apklausos „Europos ateitis“ rezultatai.

Pages