Atstovybė Lietuvoje

Naujienos

Pages

21/06/2017

Europos Komisija birželio 21 d. pasiūlė naujas griežtas skaidrumo taisykles, taikomas tarpininkams (mokesčių konsultantams, buhalteriams, bankams, teisininkams ir pan.), rengiantiems savo klientams mokesčių planavimo schemas ir skatinantiems jas taikyti.

Category:
Ekonomika, finansai ir mokesčiai / Konkurencija
20/06/2017

Birželio 20 d. Europos Komisijos paskelbta ES inovacijų diegimo rezultatų suvestinė rodo, kad inovacijų diegimo rezultatai pagerėjo 15 šalių, nors tarp šių valstybių narių esama didelių skirtumų.

Category:
Mokslas ir technologija
Kviečiame tapti Jaunimo Europos komandos nariais!
19/06/2017

Į Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje kvietimą prisijungti prie Jaunimo Europos komandos atsiliepė 72 jauni žmonės iš visos Lietuvos. Pirmojo etapo metu atrankos dalyvių anketas vertino JEK alumni nariai. Vykdant atranką buvo atsižvelgta į kandidatų motyvaciją veikti Jaunimo Europos komandoje bei patirtį ir įgūdžius, reikalingus Jaunimo Europos komandos veiklai vykdyti. Skelbiame sąrašą kandidatų, kurie yra pakviesti dalyvauti antrajame atrankos etape.

14/06/2017

2017 m. birželio 15 d. įsigalioja naujos ES taisyklės dėl duomenų siuntimo, skambučių ir SMS žinučių tarptinklinio ryšio paslaugų kainų. 28 ES valstybėse narėse žmonės galės skambinti, rašyti žinutes ir naudotis internetu išmaniuoju telefonu ar planšete būnant kitoje ES šalyje savo šalies kainomis.

Category:
Aplinka, vartotojai ir sveikata
14/06/2017

Birželio 14 d. Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje paskelbė kvietimą teikti pasiūlymus, siekdama atrinkti partnerius vadovauti „Europe Direct“ informacijos centrams. Atrinkti pareiškėjai turės teisę gauti dotaciją veiksmams ir techninę pagalbą, skirtą „Europe Direct“ informacijos centro veiklai vykdyti.

Category:
Apie ES
13/06/2017

Minėdama programos „Erasmus+“ 30-ies metų jubiliejų Komisija pristato naują „Erasmus+“ mobiliąją programėlę. Studentams, profesinių mokyklų moksleiviams ir jaunimo mainų dalyviams skirta programėlė supaprastins jaunimo dalyvavimą šioje programoje.

Category:
Kultūra, švietimas ir jaunimas
13/06/2017

Prieš kitą savaitę vyksiantį Europos Vadovų Tarybos susitikimą Komisija pateikia keturias ataskaitas, kuriose apžvelgiama pažanga, padaryta įgyvendinant priemones pagal Europos migracijos darbotvarkę siekiant stabilizuoti srautus ir geriau valdyti išorės sienas.

Category:
Išorės santykiai ir užsienio reikalai
09/06/2017

Šiandien Europos Komisija Europos pateikė pataisytą prašymą Sąjungos Tarybai suteikti jai įgaliojimus derėtis su Rusijos Federacija dėl pagrindinių dujotiekio „Nord Stream 2“ veikimo principų.

08/06/2017

Birželio 9 d., penktadienį, oficialaus darbo vizito į Lietuvą atvyksta Europos Komisijos narys Vytenis Andriukaitis, atsakingas už sveikatą ir maisto saugą.

08/06/2017

Šiandien Komisija imasi tolesnių veiksmų, kuriais siekia paspartinti kapitalo rinkų sąjungos (KRS) sukūrimą. KRS yra vienas iš pagrindinių J.-C. Junckerio vadovaujamos Komisijos projektų skatinant darbo vietų kūrimą ir ekonomikos augimą Europoje.

Category:
Ekonomika, finansai ir mokesčiai / Konkurencija

Pages