Atstovybė Lietuvoje

Pradžia

Naujienos
05/12/2016

Europos investicinis bankas (EIB) ir valstybės valdoma energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“ šiandien pasirašė susitarimą dėl 190 mln. eurų paskolos, skirtos naujos kogeneracinės jėgainės statyboms Vilniuje finansuoti. Įgyvendinus šį projektą bus išspręsta sąvartynuose kaupiamų atliekų problema, sumažintos energijos kainos miesto gyventojams, padidintas energetinis saugumas ir užtikrinta švari energijos gamyba iš atsinaujinančiųjų ir vietinių energijos išteklių. EIB paskola šiam projektui bus skirta iš Europos strateginių investicijų fondo (ESIF), dar vadinamo Europos Komisijos pirmininko Jeano Claude‘o Junckerio planu.

05/12/2016

2016 m. gruodžio 5–9 d. Europos Komisija rengia pirmą Europos profesinių gebėjimų savaitę, siekdama įkvėpti žmones atrasti, panaudoti ir tobulinti savo gebėjimus ir talentą pasitelkiant profesinį mokymą. Tai vienas iš dešimties pagrindinių veiksmų, kuriuos Komisija siūlo pagal 2016 m. birželio mėn. pristatytą naują Europos įgūdžių darbotvarkę. 

Renginiai

Didžiausio Lietuvoje individualių moksleivių debatų konkurso „Eurodebatai“ finalas vyks tema „Kaip jaunimas gali suvienyti Europos Sąjungą“.

Data:
12/12/2016
Laikas:
- - 14:30 - 16:30

Renginyje dalyvaus įvairiose Lietuvos organizacijose Europos savanorių tarnybą (pagal programą Erasmus+) atliekantys savanoriai, kurie papasakos apie savo veiklą ir pakvies jaunus žmones registruotis į Europos solidarumo korpusą. Gerą renginio nuotaiką garantuos Jurgis Didžiulis.

 

Data:
07/12/2016
Laikas:
- - 12:00 - 12:45