Atstovybė Lietuvoje

Pradžia

Naujienos
25/05/2017

Gegužės 24 - 25 dienomis Lietuvoje lankosi Europos Komisijos pirmininko pavaduotojas Maroš Šefčovič, atsakingas už energetikos sąjungą. Susitikimuose su Lietuvos vadovais, energetikos sektoriaus atstovais, ekspertais ir akademikais Komisijos pirmininko pavaduotojas aptarė Lietuvai ir ES svarbius energetikos klausimus.

24/05/2017

Už migraciją, vidaus reikalus ir pilietiškumą atsakingas Komisijos narys Dimitris Avramopoulos ir už užimtumą, socialinius reikalus, gebėjimus ir darbo jėgos judumą atsakinga Komisijos narė Marianne Thyssen gegužės 23 d.  Europos verslo atstovų aukščiausiojo lygio susitikime surengė antrąjį Europos dialogo dėl įgūdžių ir migracijos posėdį.

Renginiai

Maroš Šefčovič, už energetikos sąjungą atsakingo Europos Komisijos pirmininko pavaduotojo pranešimas konferencijoje „Login“. 

 

Data:
25/05/2017
Laikas:
- - 11:30 - 12:00

Gegužės 24–25 d. oficialaus darbo vizito į Lietuvą atvyksta EK pirmininko pavaduotojas Marošas Šefčovičius, atsakingas už energetikos sąjungą. Susitikimuose su Lietuvos vadovais, energetikos sektoriaus atstovais, ekspertais ir akademikais EK pirmininko pavaduotojas aptars Lietuvai ir ES svarbius energetikos klausimus, skaitys pranešimus Seimo plenarinėje sesijoje ir LOGIN konferencijoje, kaip garbės svečias dalyvaus pasirašant Lietuvos miestų bendradarbiavimo memorandumą.

Data:
25/05/2017
Laikas:
- - 9:45 - 12:30