Atstovybė Lietuvoje

Pradžia

Naujienos
27/09/2016

2016 m. rugsėjo 23 d. Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje buvo pristatyta atstovybės užsakymu Viešųjų investicijų plėtros agentūros (VIPA) parengta studija apie Europos strateginių investicijų fondo (ESIF) įgyvendinimo Lietuvos Respublikoje galimybes.

27/09/2016

Atsižvelgdama į iniciatyvą „Į rezultatus orientuotas ES biudžetas“ ir geresnio reglamentavimo pastangas, Komisija apžvelgia Europos struktūrinių ir investicijų fondų (ESI fondai) gavėjams taikomų taisyklių supaprastinimo aukšto lygio grupės atliktą darbą.

Renginiai

Norinčius tobulėti, besidominčius kalbomis ir mėgstančius išbandyti jėgas protų mūšiuose kviečiame į Europos kalbų dienai skirtą renginį.

Data:
22/09/2016
Laikas:
- - 10:00 - 13:45

Š.m. rugsėjo 29 d. Panevėžyje (Viešbučio  „Romantic“ (Kranto g. 24) konferencijų salė, 13 val.) vyks Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamas  seminaras „Galimybės Lietuvos regionams: investicijos ir ateities pramonė“. Tai antrasis regioninių seminarų, kuriais siekiama  kuo plačiau informuoti  apie naujus investicijų šaltinius ir platformas, galinčias pritraukti  investuotojus ar  padėti parengti investicinius projektus, ciklo renginys.  Pirmasis seminaras  jau įvyko Marijampolėje, spalio-lapkričio mėnesiais renginiai vyks Kaune, Mažeikiuose ir Klaipėdoje, juose laukiami regionų verslo, savivaldos, akademinių institucijų atstovai.

Data:
29/09/2016
Laikas:
- - 13:00 - 16:15