Naršymo kelias

Kontaktai žiniasklaidai
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint

Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje

Atstovybės Spaudos ir informacijos skyrius teikia informaciją ir patarimus nacionalinei ir regioninei žiniasklaidai, rengia spaudos konferencijas ir inicijuoja diskusijas, skirtas pristatyti Europos Komisijos teisėkūros iniciatyvoms. Atstovybės vadovas bei atstovas spaudai pasisako Europos Komisijos vardu ir komentuoja EK priimamus sprendimus, taip pat rengia ir koordinuoja aukštų EK pareigūnų vizitus Lietuvoje.

 

Giedrius SUDIKAS

Spaudos ir informacijos skyriaus vadovas

El. paštas: Giedrius.SUDIKAS@ec.europa.eu

Telefonas: 8 5 2313185

Mob. telefonas: 8 650 90630

 

Benigna CHIJENAITĖ

Spaudos ir informacijos skyriaus asistentė

El. paštas: Benigna.CHIJENAITE@ec.europa.eu

Telefonas: 8 5 2313186

Faksas: 8 5 2313192

 

Europos Komisijos pirmininko atstovė spaudai

Pia Ahrenkilde Hansen

Tel. + 32 2 295 3070

Mob. + 32 2 498 953 070

El. paštas  pia.ahrenkilde-hansen@ec.europa.eu

Europos Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai atstovas spaudai

Lutz Güllner

Tel.  +32 2 296 4641

Mob. +32 (0)498 964 641

El. paštas lutz.guellner@ec.europa.eu

Teisingumas, pagrindinės teisės ir pilietybė

Matthew Newman       

Tel. +32 2 29 62406

Mob. +32 498 962 406

El. paštas  matthew.newman@ec.europa.eu

Konkurencija

Amelia Torres

Tel. + 32 2 295 4629

Mob. + 32 2 498 980 161

El. paštas amelia.torres@ec.europa.eu

Mobilumas ir transportas

Helen Kearns

Tel. + 32 2 298 7638

Mob. + 32 2 498 987 638

El. paštas helen.kearns@ec.europa.eu

Skaitmeninė darbotvarkė

Jonathan Todd 

Tel. + 32 2 299 4107

Mob. + 32 2 498 994 107

El. paštas jonathan.todd@ec.europa.eu

Pramonė ir verslumas

Fabio Pirotta

Tel. + 32 2 296 7284

Mob. + 32 2 498 967 284

El. paštas fabio.pirotta@ec.europa.eu

Institucijų ryšiai ir administravimas

Michael Mann

Tel : +32 2 299 9780

Mob. +32 2 498 999 780

El. paštas michael.mann@ec.europa.eu

Aplinka

Joe Hennon

Tel : +32 2 295 3593

Mob. +32 2 498 953 593

El. paštas joseph.hennon@ec.europa.eu

Ekonomika

Amadeu Altafaj Tardio

Tel : +32 2 295 2658

Mob. +32 2 498 952 658

El. paštas amadeu.altafaj-tardio@ec.europa.eu

Vystymasis

Catherine Ray  

Tel : +32 2 296 9921

Mob. +32 2 498 969 921

El. paštas catherine.ray@ec.europa.eu

Vidaus rinka ir paslaugos

Chantal Hughes

Tel : +32 2 296 4450

Mob. +32 2 498 964 450

El. paštas chantal.hughes@ec.europa.eu

Švietimas, kultūra, daugiakalbystė ir jaunimas

Dennis Abbott

Tel. + 32 2 295 9258

Mob. + 32 2 498 959 258

El. paštas dennis.abbott@ec.europa.eu

Mokesčiai ir muitų sąjunga, auditas ir kova su sukčiavimu

Emer Traynor

Tel. + 32 2 292 1548

Mob. + 32 2 498  983 871

El. paštas emer.traynor@ec.europa.eu

Prekyba

John Clancy

Tel. + 32 2 295 3773

Mob. + 32 2 498  953 773

El. paštas john.clancy@ec.europa.eu

Sveikatos ir vartotojų politika

Frederic Vincent

Tel. + 32 2 298 7166

Mob. + 32  2 498  987 166

El. paštas frederic.vincent@ec.europa.eu

Moksliniai tyrimai ir inovacijos

Mark English   

Tel. + 32 2 296 2410

Mob. + 32 2 498  962 410

El. paštas mark.english@ec.europa.eu

Finansinis programavimas ir biudžetas

Patrizio Fiorilli  

Tel : +32 2 299 97 80

Mob. +32 2 498 999 780

El. paštas patrizio.fiorilli@ec.europa.eu

Jūrų reikalai ir žuvininkystė

Oliver Drewes 

Tel : +32 2 299 2421

Mob. +32 2 498 980 081

El. paštas oliver.drewes@ec.europa.eu

Tarptautinis bendradarbiavimas, humanitarinė pagalba ir krizių valdymas

L.e.p. Ferran Tarradellas Espuny

Tel : +32 2 296 6293

Mob.  +32 2 498 966 293

El. paštas ferran.tarradellas@ec.europa.eu

Energetika

Marlene Holzner          

Tel : +32 2 296 0196

Mob. +32 498 98 22 80

El. paštas marlene.holzner@ec.europa.eu

Regioninė politika

Ton van Lierop

Tel. + 32 2 296 6565

Mob. + 32 2 498 966 565

El. paštas ton.van-lierop@ec.europa.eu

Veiksmai klimato srityje

Maria Kokkonen

Tel. + 32 2 295 4203

El. paštas maria.kokkonen@ec.europa.eu

Europos Sąjungos plėtra ir kaimynystės politika

Angela Filote

Tel. + 32 2 295 1968

El. paštas angela.filote@ec.europa.eu

Užimtumas, socialiniai reikalai ir įtrauktis

Cristina Arigho

Tel. + 32 2 298 5399

Mob. + 32 2 498 982 118

El. paštas cristina.arigho@ec.europa.eu

Vidaus reikalai

Michele Cercone

Tel. + 32 2 298 0963

Mob. + 32 2 498 982 349

El. paštas michele.cercone@ec.europa.eu

Žemės ūkis ir kaimo plėtra

Roger Waite    

Tel. + 32 2 299 2421

Mob. + 32 2 498 980 081

El. paštas roger.waite@ec.europa.eu

Paskutinį kartą atnaujinta: 29/08/2012  |Į puslapio pradžią