Naršymo kelias

Kontaktai žiniasklaidai
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint

Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje

Atstovybės Ryšių su žiniasklaida grupė teikia informaciją ir patarimus nacionalinei ir regioninei žiniasklaidai, rengia spaudos konferencijas ir inicijuoja diskusijas, skirtas pristatyti Europos Komisijos teisėkūros iniciatyvoms. Atstovybės vadovas bei atstovas spaudai pasisako Europos Komisijos vardu ir komentuoja EK priimamus sprendimus, taip pat rengia ir koordinuoja aukštų EK pareigūnų vizitus Lietuvoje.

 

Giedrius SUDIKAS

Ryšių su žiniasklaida grupės vadovas

El. paštas: Giedrius.SUDIKAS@ec.europa.eu

Telefonas: 8 5 2313185

Mob. telefonas: 8 650 90630

 

Aušra NARIČIŪTĖ

Ryšių su žiniasklaida grupės asistentė

El. paštas: Ausra.NARICIUTE@ec.europa.eu

Telefonas: 8 5 2430335

Europos Komisijos pirmininko atstovas spaudai

Margaritis Schinas

Tel. +32 (0)2 29 60524

Mob. +32 (0)496 583 826

El. paštas  margaritis.schinas@ec.europa.eu

 

Europos Sąjungos vyriausiosios įgaliotinės užsienio reikalams ir saugumo politikai atstovė spaudai

Catherine Ray

Tel.  +32 (0)2 29 69921

Mob. +32 (0)498 969 921

El. paštas catherine.ray@ec.europa.eu

 

 

Teisingumas, vartotojai ir lyčių lygybė

Christian Wigand

Tel. +32 (0)2 29 62253

Mob. +32 (0)460 764 700

El. paštas  christian.wigand@ec.europa.eu

 

Konkurencija

Ricardo Cardoso

Tel. +32 (0)2 29 80100

Mob. +32 (0)460 764 266

El. paštas ricardo.cardoso@ec.europa.eu

Transportas

Jakub Adamowicz

Tel. +32 (0)2 29 50595

Mob. +32 (0)460 750 595

El. paštas jakub.adamowicz@ec.europa.eu

Bendroji skaitmeninė rinka

Nathalie Vandystadt

Tel. +32 (0)2 29 67083

Mob.  +32 (0)460 767 083

El. paštas nathalie.vandystadt@ec.europa.eu

Vidaus rinka, pramonė, verslumas ir mažos ir vidutinės įmonės

Lucia Caudet

Tel. +32 (0)2 29 56182

Mob. +32 (0)460 756 182

El. paštas lucia.caudet@ec.europa.eu

Institucijų ryšiai ir geresnis reglamentavimas

Natasha Bertaud

Tel. +32 (0)2 29 67456

Mob. +32 (0)460 767 456

El. paštas natasha.bertaud@ec.europa.eu

Aplinka, jūrų reikalai ir žuvininkystė

Enrico Brivio

Tel : +32 (0)2 29 56172

Mob. +32 (0)460 756 172

El. paštas enrico.brivio@ec.europa.eu

Finansinės paslaugos ir kapitalo rinkų sąjunga

Vanessa Mock

Tel : +32 (0)2 29 56194

Mob. +32 (0)460 764 687 

El. paštas vanessa.mock@ec.europa.eu

Tarptautinis bendradarbiavimas ir vystymasis

Alexandre Polack

Tel : +32 (0)2 29 90677

Mob. +32 (0)460 767 000

El. paštas alexandre.polack@ec.europa.eu

Darbo vietų kūrimas, ekonomikos augimas ir investicijos, Europos pinigų sąjunga ir Europos semestras

Annika Breidthardt

Tel : +32 (0)2 29 56153

Mob. +32 (0)460 756 153 

El. paštas annika.breidthardt@ec.europa.eu

Švietimas, jaunimas, sportas ir kultūra

Nathalie Vandystadt

Tel. +32 (0)2 29 67083

Mob. +32 (0)460 767 083

El. paštas nathalie.vandystadt@ec.europa.eu

Mokesčiai ir muitai

Vanessa Mock

Tel. +32 (0)2 29 56194

Mob. +32 (0)460 764 687

El. paštas vanessa.mock@ec.europa.eu

Prekyba

Daniel Rosario

Tel. +32 (0)2 29 56185

Mob. +32 (0)460 764 267

El. paštas daniel.rosario@ec.europa.eu

Sveikata ir maisto sauga

Enrico Brivio

Tel. +32 (0)2 29 56172

Mob. +32 (0)460 756 172

El. paštas enrico.brivio+32 (0)460 756 172@ec.europa.eu

Moksliniai tyrimai ir inovacijos

Lucia Caudet  

Tel. +32 (0)2 29 56182

Mob. +32 (0)460 756 182

El. paštas lucia.caudet@ec.europa.eu

Biudžetas ir žmogiškieji ištekliai

Alexander Winterstein

Tel : +32 (0)2 29 93265

Mob. +32 (0)460 793 265

El. paštas alexander.winterstein@ec.europa.eu

Klimato politika ir energetika

Anna Kaisa Itkonen

Tel : +32 (0)2 29 56186

Mob. +32 (0)460 764 328

El. paštas anna-kaisa.itkonen@ec.europa.eu

Europos kaimynystės politika ir plėtros derybos

Maja Kocijancic

Tel : +32 (0)2 29 86570

Mob.  +32 (0)498 984 425

El. paštas maja.kocijancic@ec.europa.eu

Migracija, vidaus reikalai ir pilietybė

Natasha Bertaud

Tel : +32 (0)2 29 67456

Mob. +32 (0)460 767 456

El. paštas natasha.bertaud@ec.europa.eu

Regioninė politika

Jakub Adamowicz

Tel. +32 (0)2 29 50595

Mob. +32 (0)460 750 595

El. paštas jakub.adamowicz@ec.europa.eu

Humanitarinė pagalba ir krizių valdymas

Alexandre Polack

Tel. +32 (0)2 29 90677

Mob. +32 (0)460 767 000

El. paštas alexandre.polack@ec.europa.eu

Multimedia

Jens Mester

Tel. +32 (0)2 29 63973

Mob. +32 (0)498 982 884

El. paštas jens.mester@ec.europa.eu

Užimtumas ir socialiniai reikalai

Christian Wigand

Tel. +32 (0)2 29 62253

Mob. +32 (0)460 764 700 

El. paštas christian.wigand@ec.europa.eu

Teisinės valstybės principai ir Pagrindinių teisių chartija

Christian Vigand

Tel. +32 (0)2 29 62253

Mob. +32 (0)460 764 700

El. paštas christian.wigand@ec.europa.eu

Žemės ūkis ir kaimo plėtra

Daniel Rosario

Tel. +32 (0)2 29 56185

Mob. +32 (0)460 764 267

El. paštas daniel.rosario@ec.europa.eu

Paskutinį kartą atnaujinta: 19/05/2016  |Į puslapio pradžią