Naršymo kelias

Grigiškėse ir Naujoje Vilnioje vyko Europos gatvės mugės (foto)
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2010/09/09

Rugsėjo 20 d. Grigiškėse – uždarytoje Šviesos gatvėje – ir Naujojoje Vilnioje – uždarytoje Gerovės gatvėje vyko Europos gatvės mugės.

  Grigiškėse ir Naujoje Vilnioje vyko Europos gatvės mugės (foto)

  Europos gatvės mugių tikslas – suburti vilniečius ir sostinės svečius su šeimomis smagioms bendruomenės veikloms ir atkreipti dėmesį, kaip svarbu tausoti gamtą.

  Kiekvienais metais nuo rugsėjo 16 iki 22 dienos visose ES šalyse organizuojama „Europos mobilumo savaitė”. Šiemet savaitės renginiai vyko daugiau nei 2000 Europos miestų. „Europos mobilumo savaite“ siekiama paskatinti europiečius rinktis alternatyvias transporto priemones, mažinti taršą ir gyventi mieste be transporto spūsčių.

  Europos gatvės mugėje Grigiškėse svečiai galėjo įsigyti originalių rankdarbių turgelyje, apsilankyti blusų turgelyje, dalyvauti sporto rungtyse ir smagiose eitynėse, viktorinose vaikams ir šeimoms, pasiklausyti meno kolektyvų pasirodymų vakaronėje. Jaunieji mugės lankytojai buvo kviečiami į vaikų atrakcionus ir dalyvavo piešinių ant asfalto konkurse.

  Naujojoje Vilnioje Europos mugės gatvės svečiai galėjo įsigyti meniškų rankdarbių, apsilankyti derliaus ir sodinukų mugėse, rinkti įdomiausią sodo gėrybę, dalyvauti linksmose sporto rungtyse ir teatralizuotose eitynėse, pamatyti meno kolektyvų pasirodymus kultūrų mugėje. Jaunieji mugės lankytojai taip pat buvo kviečiami į vaikų atrakcionus ir kūrybišką piešinių ant asfalto konkursą.

  Europos gatvės muges organizavo Vilniaus miesto Grigiškių seniūnija, Naujosios Vilnios seniūnija ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

  Related Information

  Paskutinį kartą atnaujinta: 30/10/2010  |Į puslapio pradžią