Naršymo kelias

Skelbiamas meninių instaliacijų kūrimo ir teatrališkų eitynių organizavimo konkursas
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2010/09/04

Įgyvendindama vieną iš 2009 m. komunikacijos politikos prioritetų – Europos Parlamento rinkimai – ir siekdama atkreipti visuomenės dėmesį į š.m. birželio 7 d. vyksiančius Europos Parlamento rinkimus Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje skelbia meninių instaliacijų ir teatrališkų eitynių konkursą.

  Skelbiamas meninių instaliacijų kūrimo ir teatrališkų eitynių organizavimo konkursas

  Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti jaunimo domėjimąsi Europos Sąjunga, gilesnį jos pažinimą ir pilietinį aktyvumą. Dar neturintis teisės balsuoti jaunimas ir jau turintieji šią teisę kviečiami susiburti kūrybiškai diskusijai apie Europos Parlamento rinkimus ir išreikšti savo požiūrį ir pasirinkimą sukurtomis meninėmis instaliacijomis ar organizuojant teatrališkas eitynes.

  Instaliacijos ir eitynės bus organizuojamos visoje Lietuvoje, privačių asmenų ir organizacijų iniciatyva. Konkurso metu bus išrinktos labiausiai įsimintinos piliečių akcijos, o jų organizatoriai bus apdovanoti pažintine kelione į Briuselį.Vertinant menines instaliacijas ir teatrališkas eitynes dėmesys bus skiriamas Europos Parlamento rinkimų tematikos aktualumo atskleidimui, idėjos originalumui ir žinomumui.

  Norintieji dalyvauti konkurse gali registruotis nuostatuose nurodytais kontaktais. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti š.m. birželio 19 d. 

  Meninių instaliacijų ir teatrališkų eitynių konkurso nuostatai (atsisiųsti). pdf - 172 KB [172 KB]

  Konkursą organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Pilietinių iniciatyvų centras. Šis projektas  yra Europos Parlamento rinkimų viešinimo kampanijos dalis. Kitas šios viešinimo kampanijos projektas, organizuojamas Europos Parlamento Informacijos biuro ir Pilietinių iniciatyvų centro,  yra diskusijų konkursas moksleiviams. Daugiau informacijos apie šį projektą ieškokite  tinklalapyje www.europarl.lt

  Paskutinį kartą atnaujinta: 30/10/2010  |Į puslapio pradžią