Naršymo kelias

Kviečiame žurnalistikos studentus dalyvauti Europos energetikos reporterio stovykloje
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2012/08/09

2011 m. spalio 9-11 d. Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Vilniaus Universitetu ir Europos socialiniu fondu organizuoja Europos energetikos reporterio stovyklą, skirtą žurnalistikos studentams iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos universitetų. Stovykla vyks Ignalinos atominės elektrinės mokymų centre.

  Kviečiame žurnalistikos studentus dalyvauti Europos energetikos reporterio stovykloje

  European Summer Academy

  Stovyklos metu bus diskutuojama apie Europos Sąjungos ir Lietuvos energetikos politiką, atominės ir alternatyvios energetikos ateitį ir kitus šiais laikais aktualius dalykus. Taip pat  žurnalistai, rašantys apie energetiką, mokys, kaip patraukliai pateikti šias temas, kur ieškoti informacijos apie energetiką, kokios yra dažnos rašymo apie energetiką klaidos ir iššūkiai. Studentai ne tik klausysis paskaitų, diskutuos, dalyvaus praktiniuose užsiėmimuose ir vyks į Ignalinos atominę elektrinę, bet ir turės paruošti straipsnį juos dominančia energetikos tema. Geriausių darbų autoriai bus apdovanoti prizais.

  Studentų paraiškos yra priimamos iki š.m. rugsėjo 30 d.

  Geriausių paraiškų autorius numatoma kviesti dalyvauti Europos Komisijos organizuojamoje pažintinėje kelionėje į Briuselį, kuri vyks š.m. spalio 18-19 d. (išvykimas š.m. spalio 17 d.; grįžimas š.m. spalio 20 d.)

  Daugiau informacijos 

  Paskutinį kartą atnaujinta: 09/12/2011  |Į puslapio pradžią