Naršymo kelias

Kovo 16 d. kviečiame į pašnekesį su buvusiais savanoriais – Kodėl verta savanoriauti už 5000 - 6000 kilometrų?
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2012/03/03

Kovo 16 d. (trečiadienį) 16.30 val. ateik į Europos informacijos centrą Naugarduko g. 10 (Trakų stotelė). Čia prie šiltos kakavos puodelio pasikalbėsime apie ilgalaikę savanorišką veiklą užsienyje. Trečiadienio popietę patirtimi dalinsis buvę Europos savanorių tarnybos savanoriai, savanorišką veiklą vykdę Ganoje ir Kenijoje.

  „Savanorystės metu gyvenau prieglaudoje kartu su našlaičiais, padėjau jiems namų ruošoje: gaminti valgį, susiruošti į mokyklą, prižiūrėti mažesniuosius. Padėjau mokytojoms pamokų metu, vaikams – atliekant namų darbus, bendraujant, sodinant ir prižiūrint daržoves. Dabar žinau, kad galiu būti laiminga be tokių civilizacijos stebuklų kaip elektra ar iš krano tekantis vanduo,“ – prisiminimais dalinasi viena iš būsimo pokalbio dalyvių Dovilė Gudinaitė.

  Justinas Kilpys, kalbėsiantis apie savanorystę Kenijoje, sako, kad: „Savanoriavimas Kenijoje parodė, jog daugelis problemų nebėra lokalios. Globaliame pasaulyje mes esame vieni su kitais susiję, nesvarbu kuriame žemyne gyvename.”

  Įdomu, kas paskatino savanorius vykti 5000 – 6000 km į kitą šalį ir ten praleisti daugiau nei pusę metų? Šiuos ir kitus dalykus galėsi išsiaiškinti atėjęs į susitikimą su buvusiais savanoriais.

  Susitikimą organizuoja Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

  Pranešk savo draugams feisbuke, ar dalyvausi šiame renginyje.

  Prisijunk prie mūsų www.facebook.com/veiklusjaunimas ir www.facebook.com/Europos.

  Kiekvieną mėnesį Europos informacijos centre vykstančių pašnekesių metu kalbama apie savanorystę, jos svarbą, jaunų žmonių savanoriavimo patirtis. Po pokalbių teikiamos konsultacijos apie savanoriavimo galimybes užsienyje ir Lietuvoje.

   

  Naudingos nuorodos

  Kaip tapti EST savanoriu?

  Savanoriavimo galimybės Lietuvoje 

   

  Paskutinį kartą atnaujinta: 12/04/2011  |Į puslapio pradžią