Naršymo kelias

Vaizdo kameromis apdovanotos geriausius filmukus moksleivių konkursui „Padėk pandai kovoti su klimato kaita" sukūrusios klasės
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2011/03/02

2010 m. vasario 10 dieną Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje informacijos centre įvyko moksleivių filmukų konkurso „Padėk pandai kovoti su klimato kaita" apdovanojimų ceremonija. Joje dalyvavo geriausius komisijos įvertinimus gavusios klasės iš Plungės r. Platelių gimnazijos, Vilniaus Senamiesčio vidurinės, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos bei Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos. Tarp geriausius filmukus sukūrusių klasių buvo atrinka ir Raseinių Kalno vidurinės mokyklos Katalikiškos dvasios skyriaus 1b klasė, tačiau ji į Vilnių atvyks vėliau.

  Renginio metu moksleiviai kartu su jaunuoju režisieriumi Tadu Vidmantu peržiūrėjo ir aptarė savo filmukus, Tadas Vidmantas parodė savo kūrybos pavyzdžių. Geriausius tris filmukus sukūrusios klasės buvo apdovanotos vaizdo kameromis.

  Moksleivių filmukų konkursas konkurso „Padėk pandai kovoti su klimato kaita" siekė atkreipti moksleivių dėmesį į klimato kaitos problemas ir pasiūlyti būdus kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie žmogaus sukeltos klimato kaitos stabdymo. Iš viso konkurse dalyvavo 40 moksleivių klasių iš visos Lietuvos. Geriausia kiekvienos apskrities klasė laimėjo ekskursiją į Vilnių, pamoką Europos informacijos centre bei šventinius pietus.

   

  Vaizdo kameromis apdovanotos klasės:

  Plungės r. Platelių gimnazijos 3g klasė

  Vilniaus Senamiesčio vidurinės mokyklos 7a  klasė

  Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos 4c klasė

   

  Konkurso rezultatai

  Visi konkurso dalyviai

   

  Visa informacija apie konkursą

  Related Information

  Paskutinį kartą atnaujinta: 30/10/2010  |Į puslapio pradžią