Naršymo kelias

Seminaras "2009 - EUROPOS KŪRYBIŠKUMO IR NAUJOVIŲ METAI: IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS"
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2010/03/01

2009 m. sausio 22 dieną Kaune įvyks seminaras Verslo informacijos centrų, Lietuvos darbo biržos teritorinių padalinių ir Europe Direct informacijos centrų atstovams "2009 - EUROPOS KŪRYBIŠKUMO IR NAUJOVIŲ METAI: IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS"

  Seminaras "2009 - EUROPOS KŪRYBIŠKUMO IR NAUJOVIŲ METAI: IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS"

  2009 m. Europoje paskelbti naujovių ir kūrybiškumo metais, siejant šiuos metus su Lisabonos strategija ekonomikos augimui ir užimtumui. Naujųjų metų pradžia žymi ne tik ekonominio sunkmečio iššūkius, bet ir naujas galimybes Europos piliečiams – verslui ir darbuotojams – o tuo pačiu ir Europos Sąjungos (ES) pastangas šią krizę įveikti sutelktomis pastangomis.

  Europos Komisijos siūlomos ekonomikos atkūrimo, augimo ir darbo vietų kūrimo planopriemonės tiesiogiai siejamos su Lisabonos strategijos ekonomikos augimui ir užimtumui įgyvendinimu. Kokia Lisabonos strategijos reikšmė ekonominių ir finansinių iššūkių kontekste? Kokį vaidmenį ūkio klestėjime vaidina kūrybiškumas ir atvirumas naujovėms? Kokias galimybes siūlo ES fondai ir programos?

  Šie ir daugelis kitų klausimų bus aptariami Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuojamame seminare šalies Verslo informacijos centrų, Teritorinių darbo biržos padalinių, Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnybos bei Europe Direct informacijos centrų atstovams "2009 - Europos kūrybiškumo ir naujovių metai: iššūkiai ir galimybės ".

   

  Seminaro programa pdf - 104 KB [104 KB]

  Paskutinį kartą atnaujinta: 30/10/2010  |Į puslapio pradžią