Naršymo kelias

Europos Komisijos atstovybės stendas knygų mugėje – 1000 idėjų Europai mozaika
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2009/06/02

Vasario 12-15 dienomis „Litexpo“ parodų centre vyks tradicinė Vilniaus knygų mugė. Jos metu Europos Komisijos atstovybė ir Europos Parlamento Informacijos biuras Lietuvoje kviečia lankytojus kurti ir siūlyti idėjas Europai. Mozaikoje „TAVO idėja Europai“ įrašytas idėjas jų autoriai galės pristatyti ir aptarti su europarlamentarais iš Lietuvos. Kūrybiškiausi ir drąsiausi lankytojai bus apdovanoti.

Stendo lankytojai taip pat galės dalyvauti konkursuose, viktorinose, filmų peržiūrose, gauti informacinės medžiagos aktualiais ES klausimais.

  Europos Komisijos atstovybės stendas knygų mugėje – 1000 idėjų Europai mozaika

  Pasiūlykite savo idėją Europai

  Minint Lietuvos vardo paminėjimo tūkstantmetį ir 2009-uosius – Europos kūrybiškumo ir naujovių metus, stende kuriamoje mozaikoje tilps tūkstantis kūrybiškų ir drąsių Lietuvos žmonių idėjų Europai.

  Stendo lankytojai savo idėjas, vizijas, pasiūlymus – kokioje Europoje jie norėtų gyventi – rašys ar pieš milžiniškoje mozaikoje „TAVO idėja Europai". Kiekvieną mugės dieną bus renkamos dešimt geriausių idėjų, kurios bus apdovanojamos prizais ir skelbiamos interneto tinklapyje www.europa.eu/lietuva.

  Mozaika „TAVO idėja Europai“ veiks visos knygų mugės metu.

   

  Gedimino Vitkaus knygos „Europos mozaika: 27 šalys" pristatymas

  Gediminas Vitkus pristatys antrą papildytą specialiai Knygų mugei parengtą knygos „Europos mozaika: 27 šalys" leidimą. Knygoje pasakojama apie kiekvienos iš 27 Europos Sąjungos valstybių narių istorinę patirtį, geografiją, meną, politikos ir kultūros žmones, siekiama pažvelgti į tai, kas lemia kiekvienos šalies savitumą.

  Autorius knygą pristatys ES stende vasario 12 d. 11.00– 12.30 val., tuo metu bus galima įsigyti knygą su autoriaus autografu.

   

  Diskusijos su europarlamentarais

  Knygų mugės lankytojai Europos Sąjungos stende turės progą padiskutuoti apie Lietuvos ir Europos politiką su Europos Parlamento nariais iš Lietuvos. Su gyventojais bendraus europarlamentarai Šarūnas Birutis, Jolanta Dičkutė, Gintaras Didžiokas, Eugenijus Maldeikis, Justas Vincas Paleckis.

  Vasario 13d., penktadienį, 17.00–20.00 val. – su stendo lankytojais susitiks Europos Parlamento nariai iš Lietuvos Gintaras Didžiokas, Eugenijus Maldeikis, Justas Vincas Paleckis.

  Vasario 14 d., šeštadienį 13.00–17.00 val. – su stendo lankytojais susitiks Europos Parlamento nariai iš Lietuvos Šarūnas Birutis, Jolanta Dičkutė, Gintaras Didžiokas, Eugenijus Maldeikis, Justas Vincas Paleckis.

  Stendo laikytojai sužinos apie 2009 m. birželio 7 d. įvyksiančius Europos Parlamento rinkimus, galės daugiau sužinoti apie šios institucijos galias sprendžiant Europos politiką, išsakyti savo nuomonę.

   

  Kur rasti?

  Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ir Europos Parlamento Informacijos biuro stendas įsikurs 3 salėje, numeris 3.10

   

  Related Information

  Paskutinį kartą atnaujinta: 30/10/2010  |Į puslapio pradžią