Naršymo kelias

Startuoja kolektyvinis tinklaraštis „EUROBLOGAS.lt“
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2009/03/06

„Euroblogas“ – naujas Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje inicijuojamas kolektyvinis tinklaraštis apie Europą. Autorių skaičiumi didžiausiame tinklaraštyje – skirtingų pomėgių ir įvairią gyvenimo patirtį turinčių žmonių komentarai apie Europos politiką, verslą, kultūrą, meną ir jaunimo subkultūras, jų atspindžius Lietuvoje ir poveikį mūsų gyvenimui.  

  Startuoja kolektyvinis tinklaraštis „EUROBLOGAS.lt“

  http://www.euroblogas.lt/

  Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje inicijuojamą tinklaraštį „Euroblogas“ pildys ne ES institucijų darbuotojai, o visi norintieji pasidalinti mintimis. Tinklaraštyje, skirtingai nei kitose svetainėse apie ES, bus publikuojami ne naujienų pranešimai apie konkrečius įvykius, bet įvykių komentarai, įvairių autorių įžvalgos ir nuomonės europinėmis temomis. Greta politikos ir verslo aktualijų „Eurobloge‘‘ taip pat bus gvildenamos kūrybiškumo ir inovacijų, kovos su klimato kaita ir ekologiško gyvenimo būdo, tolerancijos ir kitos temos. Tikimasi, kad būdamas vienas pirmųjų šioms temoms skirtu tinklaraščiu, „Euroblogas“ taps lyderiu tarp tinklalapių, kuriuose diskutuojama europiniais klausimais.

  „Lietuvos virtualiojoje erdvėje iš esmės pakanka informacijos apie ES ir jos politiką, tačiau akivaizdžiai trūksta drąsių nuomonių ir provokuojančių diskusijų apie Europą ir jos ateitį, mūsų interesus ir lūkesčius. Tikiuosi, kad „Euroblogas“ taps jaukiais ir erdviais namais visiems, kurie norės dalytis mintimis ir pareikšti savitą nuomonę apie Europos ir šalies gyvenimą, keistis patirtimi, surasti naujų draugų ir naudingos informacijos,“ – sako Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Spaudos ir informacijos skyriaus vadovas Jurgis Vilčinskas.

  Tinklaraštis bus atviras visiems besidomintiesiems europiniais klausimais. Skaitytojai jame galės sužinoti, ką apie vieną ar kitą įvykį mano jo tautiečiai, išsakyti nuomonę komentuodami įrašus, diskutuoti su kitaminčiais ir papildyti vieno didžiausių tinklaraščių autorių gretas. „Euroblogas‘‘ jau dabar vienija apie dvi dešimtis skirtingo amžiaus ir profesijų autorių, panorusių pasidalinti savo įrašais, ir yra vienas didžiausių kolektyvinių tinklaraščių Lietuvos internetinėje erdvėje. Pirmąjį įrašą apie tai, kokį vaidmenį Lietuva ir jos piliečiai gali suvaidinti plėsdami Europos istorinės ir politinės atminties lauką, tinklaraštyje paliks filosofas, eseistas ir aktyvus visuomenės veikėjas, VDU prof. Leonidas Donskis.

  Tinklaraštis „Euroblogas“ – vienas  iš daugelio Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje inicijuotų projektų internete. Atstovybė turi oficialų tinklalapį (www.europa.eu/lietuva) ir tinklaraštį, puslapį socialiniame tinkle „Facebook“ ( www.facebook.com/pages/Europos-Komisijos-atstovyb-Lietuvoje/76783564232 ), unikalią Europoje atstovybę „Second life“ pasaulyje, specialiai regioninei žiniasklaidai skirtą „istorijų agentūrą“ „Europos istorijų parkas“ (www.europosistorijos.lt/), kurios savaitiniame el. naujienlaiškyje skelbiamos istorijos apie įdomius Europos įvykius ir europiečius.

  Paskutinį kartą atnaujinta: 30/10/2010  |Į puslapio pradžią