Naršymo kelias

Pažintinė kelionė į ES institucijas jaunimo organizacijų nariams
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2012/02/08

Kviečiame jaunimo organizacijų narius iš Lietuvos registruotis į pažintinę kelionę į ES institucijas Briuselyje 2012 m. rugsėjo 23–26 dienomis.

  Pažintinė kelionė į ES institucijas jaunimo organizacijų nariams

  Viešnagės metu planuojama išsamiau supažindinti su Europos Komisijos iniciatyva „Judus jaunimas“,  mobilumo programomis jaunimui 2014 – 2020 m., Europos piliečių metais 2013 m., padiskutuoti apie ES iššūkius su Europos Komisijos pareigūnais, susitikti su kitų Europos Parlamento, Lietuvos nuolatinės atstovybės Europos Sąjungoje darbuotojais. Susitikimais vyks lietuvių arba anglų kalbomis, todėl dalyviai turi gerai mokėti šias kalbas. Šį vizitą organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Europos Komisijos Vizitų skyrius.

  Europos Komisija apmokės dalyvių kelionę lėktuvu ir nakvynes viešbutyje (su pusryčiais). Išvykimas planuojamas rugsėjo 23 d. 14.00 val. skrydžiu Vilnius–Briuselis, grįžimas – rugsėjo 26 d. 13.30 val. skrydžiu Briuselis–Vilnius. Vizito dalyviai turės patys apmokėti sveikatos ir gyvybės draudimo išlaidas, kelionę nuo savo gyvenamosios vietos iki Vilniaus oro uosto bei iš jo ir kitas kelionės metu patirtas išlaidas. Renginio dalyvių dalyvavimas visos programos metu yra būtinas.

  Reikalavimai dalyviams:

  • būti jaunimo organizacijos nariais;
  • gerai mokėti anglų kalbą;
  • domėtis jaunimo problemomis ir iššūkiais Europos Sąjungoje;
  • būti 18-29 m. amžiaus;
  • būti pasiruošus įgytas žinias skleisti savo ir kt. jaunimo organizacijų nariams.

  Kandidatai, norintys dalyvauti šioje kelionėje, negali būti dalyvavę tokioje ar panašioje pažintinėje kelionėje į ES institucijas.

  Norintieji dalyvauti maloniai kviečiami registruotis iki rugpjūčio 9 d. Užpildžius registracijos anketą, siųskite savo gyvenimo aprašymą el. paštu linas.dapsys@ec.europa.eu. Kelionėje dalyvauti bus atrinkti iki 5 žmonių, kuriuos informuosime iki rugpjūčio 15 d.

  Informuojame, kad nupirktų vardinių bilietų vėliau pakeisti negalėsime, o nuostolius turės kompensuoti tie dalyviai, kurie nebus informavę organizatorių apie savo atsisakymą dalyvauti kelionėje iki rugpjūčio 20 d.

  Paskutinį kartą atnaujinta: 29/08/2012  |Į puslapio pradžią