Naršymo kelias

Naujame leidinyje – karikatūristų žvilgsniai į Lietuvą Europos Sąjungoje
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2009/02/04

Š.m. balandžio 1 d. Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje pavasarinės karikatūrų parodos metu pristatė naują karikatūrų albumą „Kai 2004 m. gegužės 1 d. Lietuva pabudo ne viena...“. Leidinyje pateikiami Lietuvos karikatūros meistrų darbai apie Lietuvos pirmuosius žingsnius Europos Sąjungoje.

  Naujame leidinyje – karikatūristų žvilgsniai į Lietuvą Europos Sąjungoje

  Renginyje dalyvavo gausus karikatūristų ir šio žanro gerbėjų ratas, Lietuvos Respublikos Seimo Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Petras Auštrevičius, Lietuvos Respublikos Seimo narys Česlovas Juršėnas ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Kęstutis Sadauskas.

  Šiemet minime penktąsias Lietuvos narystės ES metines. Be to, šie Europos naujovių ir kūrybiškumo metai skatina kūrybiškai pažvelgti į praėjusius penkis narystės ES metus.

  Pasak Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovo Kęstučio Sadausko, džiugu, kad per praėjusius penkerius narystės metus ne tik įvairūs ekspertai, mokslininkai, politikai ir žurnalistai parengė vertinimo ataskaitų ir parašė straipsnių, apie Lietuvos narystę ES, bet ir... menininkai–karikatūristai akylai stebėjo ir aštriai vertino Lietuvos pirmuosius ir vėlesnius žingsnius Europos Sąjungoje ir savo išvadas ir požiūrį į politikas, politikus, ambicijas ir realius pasiekimus pateikė kūrybiškai su šypsena.

  Karikatūros leidiniui atrinktos iš Lietuvos dienraščių „Verslo žinios“, „Lietuvos rytas“, savaitraščio „Veidas“ ir autorių asmeninių kolekcijų.

  Karikatūrų albumo „Kai 2004 m. gegužės 1 d. Lietuva pabudo ne viena...“ teiraukitės Europos Komisijos atstovybėje Lietuvoje telefonu (8 5) 231 3191 arba el. paštu Jolanta.Grigaliunaite@ec.europa.eu.

   

  Pranešimo iliustracijos autorius Ramūnas Vaitkus.

  Related Information

  Paskutinį kartą atnaujinta: 30/10/2010  |Į puslapio pradžią