Naršymo kelias

Europos dienos renginiai Kauno rajone 2011 m.
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint

Europos diena

Kauno rajone

Organizatorius: Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Projektas: "Gegužės 9-osios šventės metu- prisijunk ir Tu!"

Gegužės 9 d.

Garliavoje

11 val.  Atidarymas.

Viešosios bibliotekos kiemelyje, Europos dienos proga nuskambėjus Europos Sąjungos himnui, šventę pradės mažiausi Europos piliečiai, vaikų darželio „Eglutės“ vaikai su ES šalių vėliavų paradu ir koncertu.

12val.-15 val.

Kūrybinė studija „Savanorio batai“ (viešojoje bibliotekoje). Senų batų rinkimą suorganizuosime iš anksto. Batus dalyviai atsinešti galės ir šventės dieną. Studija kvies visus sudalyvauti ekologinėje programoje- atgaivink senus batus ir tapk Garliavos miesto savanoriu. Studija atsineštus senus batus šventės metu pavers „savanorio“ batais. Atnaujinti batai bus sudėti ant takų imituojant savanorio ėjimą į biblioteką, tai yra - pas žmones. Geriausiais atrinkti savanorio batai bus išdalinti Garliavos m. įstaigoms, kap idėja savanorystei. Likusieji batai pasibaigus renginiui bus išdalinti labdarai, kitais pasipuoš šventės dalyviai.Geriausi savanorių batų autoriai bus apdovanoti prizais.

13val.

Panaudojant vaizdo ir garso technologijas bus transliuojama Europos dienai skirta informacija. Pristatomi Garliavos m. savanoriai ir jų darbai. Vyks Savanorių pagerbimas. Gyvuoju pavyzdžiu taps šventės metu veikianti tikro savanorio dailininko Olego Karavajevo, subūrusio dailės studiją ir per  veiklos 10-metį užauginusio, ir tapybos meno išmokiusio ne vieną jauną, ir pagyvenusį žmogų, tapybos darbų paroda. Sukūręs pramingą laisvalaikį kitiems, jis džiaugiasi savo darbu be atlygio. Olegas Karavajevas dalinsis patirtimi, kvies į studiją naujus narius, mokys tapybos pradmenų.

14 val.

Šventę pratęs ir nuotaiką sukurs klubo „Serbentukas“ koncertinė grupė „Serbentėlė“(vadovė Daiva Bradauskienė), kuri ne tik atliks meninę programą, bet ir įjungs visus norinčius padainuoti , pašokti, pažaisti.

15 val.

Vyks balionų, kurie puošė šventę dekoravimas Europos šalių simboliais.

16 val.

Šventės kulminacija - spalvingas balionų skrydis. Aplinką puoš eksponuojami vaikų piešiniai „Europa-mano namai“. Veiks savanoriškų idėjų dėžutė.

 

Kontaktinis asmuo:

Inga Viktorija Stančiauskienė

Info@krsvbiblioteka.lt, tel. 837 393745

 

Grįžti į Europos dienos renginių Lietuvoje pagrindinį puslapį

Paskutinį kartą atnaujinta: 29/04/2011  |Į puslapio pradžią