Naršymo kelias

Galimybės veržliam jaunimui – naujame vaizdo reportažų cikle „Sėkmės receptas“
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint

2013/02/28 10:08:09

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje pristato reportažų ciklą jaunimui „Sėkmės receptas“. Juose savo istorijomis dalysis buvę studentai, savanoriai, ES paramą gavę jauni verslininkai, ES institucijų stažuotojai ir darbuotojai. Praktinius programų aspektus pristatys jas koordinuojančių institucijų atstovai.

  Galimybės veržliam jaunimui – naujame vaizdo reportažų cikle „Sėkmės receptas“

  Pavasarį bus pristatyti 9 reportažai apie skirtingas ES programas ir galimybes. Pirmąjį „Sėkmės recepto“ reportažą – apie studijų mainų ir praktikos programą „Erasmus“ – jau galima peržiūrėti interneto svetainėje http://www.pazinkeuropa.lt/.

  „Tikrai norėčiau palinkėti jauniems žmonėms važiuoti į užsienį studijuoti, dirbti ar savanoriauti, pasisemti patirties, pasiimti viską, kas geriausia, grįžti į Lietuvą ir daryti savo šalį gražesnę“, – teigia pirmojo muzikinio realybės šou „Dangus“ nugalėtoja Rasa Bubulytė (http://youtu.be/5w2PumKUbTY).

  Didžiosios Britanijos Liverpulio scenos menų institute studijavusi atlikėja tikina, kad svetur praleisti metai atnešė jai daug neįkainojamos patirties, o kai kurie nutikę dalykai – patys geriausi gyvenime. „Verta išvažiuoti iš savo šalies, pasižiūrėti, kaip kiti gyvena, pažinti kitas kultūras“, – tikino Rasa.

  Vaizdo reportažas: „Erasmus: smegenų mankšta užsienyje

  Paskutinį kartą atnaujinta: 28/02/2013  |Į puslapio pradžią