Naršymo kelias

Baltijos investuotojų forume – diskusijos apie verslo plėtrą ir investicinės aplinkos gerinimą
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2012/10/24
Šių metų spalio 25-26 dienomis Vilniuje įvyks tarptautinis Baltijos Investuotojų Forumas, kurio tikslas – skatinti verslo plėtrą, gerinti investicinę aplinką ir aptarti ateities perspektyvas.

  Dvi dienas truksiantis renginys taps Baltijos šalių verslo jungtimi ir sutelks  pagrindinius sprendimų priėmėjus Baltijos regione: globalios ir regioninės ekonomikos ekspertus, valstybių ir verslo lyderius, akademikus, tarptautinę ir vietinę žiniasklaidą.

  Pagrindinis Baltijos regiono šalių Investuotojų Forumo pranešėjas žymus ekonomistas dr. Nourielis Roubinis kalbės apie pasaulio ekonomikos perspektyvas. Kartu su ponu N. Roubiniu į diskusijas įsitrauks Tarptautinio valiutos fondo vyresnysis regiono atstovas Vidurio ir Rytų Europoje Markas Allenas, Danske banko vyriausiasis analitikas Larsas Christensenas. Diskusiją apie subalansuotą ekonomikos plėtrą ir augimą moderuos Vendeline von Bredow, įtakingo leidinio „The Economist“ redaktoriaus pavaduotoja.

  Renginio metu bus aptariami ir Europos Sąjungos bendrosios rinkos pasiekimai per 20 metų nuo jos sukūrimo, diskutuojama apie esamas kliūtis ir būsimas perspektyvas. Komisijos poziciją šiais klausimais pristatys Europos Komisijos Vidaus rinkos ir paslaugų generalinio direktorato Bendrosios rinkos valdymo direktorato direktorė Emer Daly.

  Daugiau informacijos:

  http://www.investorsforum.lt/lt/bif/informacija-apie-baltijos-investuotju-foruma

  Paskutinį kartą atnaujinta: 24/10/2012  |Į puslapio pradžią