Naršymo kelias

Jaunimo Europos komanda kviečia prisijungti naujus narius
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2013/08/22

Iki rugsėjo 11 d. Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje aktyvius ir Europos Sąjunga (ES) besidominčius jaunus žmones (16–29 metų) kviečia išreikšti norą prisijungti prie Jaunimo Europos komandos. Naujai atrinkti nariai prisijungs prie jau veikiančių komandos narių. Visi komandos veikloje dalyvaujantys jauni žmonės yra savanoriai, jų kadencijos trukmė – dveji metai.

  Jaunimo Europos komanda kviečia prisijungti naujus narius

  Jaunimo Europos komandos (JEK) nariai savo mieste ar regione su bendraamžiais dalijasi savo žiniomis apie ES ir jos politiką. Jų veikla apima diskusijų, debatų, protų mūšių ir panašių iniciatyvų organizavimą. Komandos nariai yra kviečiami vesti užsiėmimų apie ES mokyklose, bibliotekų ir nevyriausybinių organizacijų rengiamose konferencijose. Žinomiausi projektai, prie kurių organizavimo savo miestuose prisideda JEK nariai – protų mūšiai „Europrotai“, žinių apie ES tikrinimo projektas „Europos egzaminas“, Europos diena.

  Jaunimo Europos komandos nariai dalyvauja Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuojamuose susitikimuose, mokymuose, gauna pagalbines komunikacijos priemones.

  Apklausti buvę JEK nariai teigė, kad veikla Jaunimo Europos komandoje suteikė renginių organizavimo, viešo kalbėjimo, bendradarbiavimo įgūdžių. Pasak JEK „absolvento“ Giedriaus Daubario, JEK suteikia galimybę sutikti bendraminčių, aktyvių žmonių iš visos Lietuvos, taip pat pažinti save ir tobulėti. „Patirtis dirbant JEK mane išmokė būti drąsiu: jei turi noro įgyvendinti kažką neįprasto, tam visada atsiras būdų. Naujiesiems JEK nariams linkiu nenusileisti ankstesnėms JEK kartoms, mėgautis proga pateikti įprastus dalykus apie ES patraukliai jauniems žmonėms, išlaisvinti savo kūrybiškumą“, – teigia G. Daubaris.

  Visi, susidomėję galimybe tapti Jaunimo Europos komandos nariais, iki 2013 metų rugsėjo 11 dienos kviečiami registruotis adresu http://bit.ly/1audXx6. Atrinkti kandidatai bus pakviesti dalyvauti mokymuose, kurie vyks spalio 3–6 dienomis. Atrenkant komandos narius atsižvelgiama, kad būtų vienodai atstovaujamos lytys ir amžiaus grupės, JEK nariai būtų tolygiai išsidėstę visoje Lietuvoje.

  Daugiau informacijos apie Jaunimo Europos komandą: http://www.pazinkeuropa.lt/JEK.

  Informacija apie atranką į JEK grafiškai

   

  Related Information

  JEK logo

  JEK logo

  Paskutinį kartą atnaujinta: 22/08/2013  |Į puslapio pradžią