Naršymo kelias

Diskusijos apie Europos ateitį keliasi į Graikijos Salonikų miestą
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint

2013/03/21 13:31:43

Įsibėgėjant diskusijoms apie Europos ateitį ir ekonomikos krizės poveikį, Europos Komisijos atstovai vyksta į įvairius Europos miestus, kad išklausytų piliečius ir sužinotų jų rūpesčius ir ateities lūkesčius. 2013 m. kovo 22 d. Salonikuose (Graikija) Komisijos pirmininko pavaduotoja Viviane Reding diskutuos su daugiau kaip 500 piliečių.

  Diskusijos apie Europos ateitį keliasi į Graikijos Salonikų miestą

  Diskusijos Salonikuose vyks pagrindiniame Salonikų konferencijų centre „Velidio“. Salonikai – labai tinkama vieta diskusijoms. Tai po Atėnų antras pagal dydį Graikijos miestas ir vienas didžiausių pietryčių Europos aukštojo mokslo centrų, kuriame daugiausia studentų visoje Graikijoje. Studentai – tai būsimi lyderiai ir dialogas suteiks jiems galimybę formuoti savo šalies ateitį.

  Svarbiausi Komisijos pirmininko pavaduotojos Viviane Reding diskusijų su piliečiais klausimai bus ekonomikos krizė, jos poveikis kasdieniam žmonių gyvenimui, ES piliečių teisės ir Sąjungos ateitis. Dialogą pradės Komisijos pirmininko pavaduotoja V. Reding ir Salonikų meras Yiannis Boutaris. Diskusijose taip pat dalyvaus Graikijai atstovaujantys Europos Parlamento nariai Chrysoula Paliadeli, Ioannis Tsoukalas ir Theodoros Skylakakis.

  Diskusijas galima sekti tiesiogiai internetu. Diskusijose per „Twitter“ taip pat gali dalyvauti visos Europos piliečiai (įvesti adresą @DialogosPoliton ir raktinį žodį #EUDeb8).

  Daugiau informacijos

  Išsamesnė informacija apie Salonikuose vyksiantį dialogą

  Diskusijos su piliečiais apie Europos ateitį

  Paskutinį kartą atnaujinta: 21/03/2013  |Į puslapio pradžią