Naršymo kelias

Vilniaus knygų mugėje – apie piliečių teises ir Europos ateitį
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2013/02/21

2013-aisiais – Europos piliečių metais – Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Europos Parlamento informacijos biuras kviečia Knygų mugės lankytojus sužinoti kaip keliaujant, studijuojant ar dirbant, įsigyjant prekes ar paslaugas kitoje Europos Sąjungos šalyje užtikrinamos jų - ES piliečių – teisės. Taip pat pasiūlysime diskutuoti su  žinomais politikais ir ekspertais, kokia ES turėtų būti 2020 m.

  Vilniaus knygų mugėje – apie piliečių teises ir Europos ateitį

  Daug intrigos Knygų mugės lankytojams žada atvira diskusija su Užsienio reikalų ministru L. Linkevičiumi, Seimo Europos reikalų komiteto nariu Egidijumi Vareikiu ir politikos apžvalgininku V. Laučiumi apie tai, kokios Europos Sąjungos ateities krypties siekia Lietuva.

  Stende visos Knygų mugės metu vyks žaidimai, viktorinos ir konkursai.

  Europos Komisijos atstovybės ir Europos Parlamento Informacijos biuro stendas Knygų mugėje įsikūrė LITEXPO parodų rūmų 3 salės fojė (Laisvės pr. 5, Vilnius)

  Vasario 23 d., šeštadienį

  19.00-20.00 Diskusija „Kaip pakeistum Europą?" su Užsienio reikalų ministru L. Linkevičiumi, Seimo Europos reikalų komiteto nariu Egidijumi Vareikiu ir politikos apžvalgininku V. Laučiumi. Diskusiją „Forumo“ salėje veda žurnalistas A. Perednis.

  Apie renginį feisbuke

  Europos Parlamento narių dalyvavimo stende grafikas

  Paskutinį kartą atnaujinta: 22/02/2013  |Į puslapio pradžią