Naršymo kelias

Jau galite registruotis į rudens stovyklą „Europos verslo reporteris“!
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2014/06/13

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos Banku ir dienraščiu „Verslo žinios“ 2014 m. spalio 9–12 d. organizuoja stovyklą „Europos verslo reporteris 2014“. Stovyklą rengiame jau trečią kartą. Mūsų tikslas – stiprinti pradedančiųjų žurnalistų ir nuomonės formuotojų profesinius gebėjimus ir populiarinti svarbiausias ES ekonomikos temas.

  Norite kartu su žiniasklaidos profesionalais patobulinti profesinius įgūdžius? Domitės ekonomikos temomis ir norite betarpiškai pabendrauti su žinomais ekonomistais, politikais ir verslininkais? Ieškote naudingų profesinių kontaktų? Planuokite rudens darbus šiandien ir registruokitės jau dabar! Transportu iš Vilniaus ir Kauno, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidomis pasirūpinsime mes.

  Nuo 2015 m. sausio 1 d. Lietuva įsijungs į euro zoną; tai atvers naujas galimybes Lietuvos ekonomikai, verslui ir gyventojams. Tad šių metų stovyklos tema – ką verslo reporteris turi išmanyti apie eurą?

  Į stovyklą kviečiame žurnalistikos, taip pat ekonomikos, verslo ir politikos mokslų studentus, kurie turi ambicijų tapti nuomonės formuotojais viešojoje erdvėje. Tarp paskutinės stovyklos dalyvių, tuo metu studentų – lrytas.lt žurnalistas Edgaras Savickas, lėkštė.lt įkūrėjas Tomas Vonžodas, euroblogas.lt autorė ir VMG kūrybos vadovė Ieva Elvyra Kazakevičiūtė. Stovykla vyks kaimo turizmo sodyboje, kurios vieta bus paskelbta vėliau.

  Stovyklos programa (atsisiųsti)

  Ką turite padaryti, kad pakviestume jus į stovyklą?

  Keliais sakiniais suformuluokite temos, kurią norėtumėte nagrinėti stovykloje, pagrindinius teiginius (iki 1000 spaudos ženklų) ir 3 klausimus, kuriuos norėtumėte užduoti stovyklos pranešėjams. Registruokitės čia iki rugsėjo 19 d. 16 val. Apie atrankos rezultatus informuosime iki rugsėjo 25 d.

  Iki susitikimo stovykloje!

  Giedrius Sudikas

  Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje

  Spaudos ir informacijos skyriaus vadovas

  Paskutinį kartą atnaujinta: 13/06/2014  |Į puslapio pradžią