Naršymo kelias

Komisija skyrė 100 mln. eurų naujoms technologijų įmonėms ir MVĮ
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2013/07/12

Pagal Europos Komisijos Ateities interneto viešojo ir privačiojo sektorių partnerystę maždaug 1000 naujų ir kitų novatoriškų įmonių per naują finansavimo etapą bus skirta 100 mln. eurų, kad jos galėtų kurti taikomąsias programas ir kitas skaitmenines paslaugas tokiose srityse, kaip transportas, sveikatos priežiūra, pažangi gamyba, energetika ir žiniasklaida.

  Komisija skyrė 100 mln. eurų naujoms technologijų įmonėms ir MVĮ

  Per šį trečiąjį partnerystės finansavimo etapą siekiama sukurti naujas taikomąsias interneto programas ir įvairių sričių paslaugas. Finansavimas bus skiriamas per 20 konsorciumų – interneto srities grupių: spartinimo organizacijoms, masinio finansavimo platformoms, rizikos kapitalo investuotojams, bendram darbui skirtoms erdvėms, regioninėms finansavimo organizacijoms, technologijų bendrovėms, MVĮ asociacijoms, technologijų įmonėms. Konsorciumai, kuriems bus skirtas finansavimas, bus atrinkti pagal tai, kaip jie ketina kuo geriau išnaudoti ekonominį finansavimo poveikį visoje su internetu susijusioje srityje.

  Paslaugos ir taikomosios programos bus grindžiamos technologijomis, sukurtomis pagal Komisijos Ateities interneto viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės programą.

  Pagrindiniai faktai

  Šis finansavimas numatytas ir pagal Komisijos planą „StartUp Europe“, kuriuo siekiama spartinti Europos verslo sistemų kūrimą, jas jungti tarpusavyje ir skatinti, kad naujos technologijų įmonės Europoje būtų ne tik steigiamos, bet joje ir liktų. Pagal šį planą numatyta:

  • Lyderių klubas – tai nepriklausoma technologijų srities įmonių steigėjų grupė, rodanti pavyzdį Europos interneto verslininkams.

  • Apdovanojimai ir konkursai. „Europioneers“ – tai iniciatyva, kuria siekiama atkreipti dėmesį į geriausius Europos verslininkus, skiriant du Metų technologijų verslininko apdovanojimus. „Tech All Stars“ – išrenkama geriausia nauja Europos įmonė, jai padedama užmegzti ryšius su geriausiais ES finansavimo šaltiniais, sėkmingai dirbančiais verslininkais ir kitais įtakingais asmenimis.

  • Ryšių užmezgimas. Tinklas „EU Accelerators Network“ inicijuoja ir skatina europinio interneto verslo spartinimo organizacijų tinklo kūrimą.

  • Interneto talentų Europoje ugdymas (pasitelkiant švietimo priemones, pvz., masinius atviruosius kursus internetu, remiant mainų, spartinimo ir ugdymo tinklus, programas ir išteklius, konsultuojant).

  Naudingos nuorodos

  Kvietimo teikti paraiškas puslapis

  Vaizdo siužetas apie Ateities interneto viešojo ir privačiojo sektorių partnerystę

  „Clikkers“ interneto verslininkų vaizdo siužetas

  Paskutinį kartą atnaujinta: 12/07/2013  |Į puslapio pradžią