Naršymo kelias

Kvietimas žiniasklaidos atstovams registruotis vykti į Europos Vadovų Tarybos susitikimą š. m. birželio mėn. Briuselyje
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2013/04/12

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje (toliau – EK atstovybė) organizuoja 20-ties žiniasklaidos atstovų iš įvairių žiniasklaidos priemonių darbinę kelionę į Europos Vadovų Tarybos (toliau – EVT) susitikimą š. m. birželio 27–28 d. Briuselyje (Belgija).

  Šis susitikimas vyks prieš pat Lietuvos pirmininkavimą Europos Sąjungos Tarybai. Išvykimas iš Vilniaus planuojamas š. m. birželio 26 d. 16.55 val., o grįžimas į Vilnių – birželio 29 d. 00.40 val..

  Kelionės dalyviai turės galimybę nušviesti EVT susitikimą, kuriame bus tvirtinamos kasmetinės ES rekomendacijos kiekvienai ES valstybės narei. Pasiūlymus dėl šių rekomendacijų EK pateiks š. m. gegužės mėn. pabaigoje. Šio EVT susitikimo metu Airija perduos pirmininkavimo estafetę Lietuvai. Be to, kelionės dalyviams bus suorganizuoti keli susitikimai su aukštais EK pareigūnais, planuojamas susitikimas su EK nariu A. Šemeta. Kai kurie susitikimai vyks anglų kalba, todėl norintieji vykti privalo mokėti anglų kalbą, taip pat turėti patirties rengiant reportažus Europos Sąjungos temomis.

  Europos Komisija finansuoja kelionės ir apgyvendinimo išlaidas. Dalyviai bus vaišinami pusryčiais ir kviečiami į vienerius pietus. Kitas pragyvenimo, taip pat atvykimo į Vilniaus oro uostą išlaidas padengia patys dalyviai. Dalyviai patys turės pasirūpinti gyvybės ir sveikatos draudimu. Vykstantieji televizijos operatoriai turės patys pasirūpinti kamerų stovų transportavimo išlaidomis.

  Bilietų datos ir laikai yra nekeičiami (tikslūs laikai bus nurodyti iki š. m. gegužės 20 d. atrinktiems žiniasklaidos atstovams).

  Susidomėjusių žiniasklaidos atstovų prašome pateikti savo kontaktinius duomenis, žiniasklaidos priemonę, kuriai atstovaujate, ir keliais sakiniais aprašyti, kodėl norėtumėte vykti į šią darbinę kelionę. Lauksime informacijos iki š. m. gegužės 10 d. el. paštu: Benigna.Chijenaite@ec.europa.eu 

  Atrinktieji kandidatai bus informuoti iki š. m. gegužės 20 d., jiems bus rezervuoti lėktuvo bilietai.

  Atkreipiame dėmesį, kad Europos Komisijos atstovybei užsakius asmeninį lėktuvo bilietą, be svarbių priežasčių kelionėje dalyvauti atsisakęs dalyvis turės atlyginti bilieto pirkimo išlaidas.

   

  Paskutinį kartą atnaujinta: 12/04/2013  |Į puslapio pradžią