Naršymo kelias

„Suicide DJs“ gyvas koncertas (be elektros energijos!)
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint

2009 m. rugpjūčio 7 d. 20 val.

"Išskirtinis “Stipriai kitaip” narių V. Bareikio, A. Storpirčio ir P. Dapšausko akustinių dainų programos koncertas drauge su “Suicide DJs” nariais: Živile Kazlauskaite bei Mindaugu Balčiūnu.

Minimalistinė sudėtis - pianinas, trombonas bei 2 vokalai papildyta mažai kam žinomo instrumento - melodikos ir mušamųjų garsais. Programoje kuriama jauki  ir artima atmosfera (viskas grojama akustikai), tad žmonės, būdami "Stipriai kitaip" koncerte, tarsi patys dalyvauja įvykių eigoje.

Kaip ir “Suicide DJs” pasirodymuose, akustinėje programoje neapsieinama be teatrinių elementų, ir muzika virsta teatru, o teatras muzika. Susibūrę daugiau nei prieš metus laiko V.Bareikis, A.Storpirštis, P.Dapšauskas jau tapo labai laukiami ne tik dainuojamosios poezijos gerbėjų, tačiau ir kur kas platesnės publikos. Savo koncertuose įpindami šmaikštų, kartais ironišką bendravimą su publika, nepakartojamus dainų tekstus, akrobatinius triukus bei muziką - atlikėjai koncertą paverčia nepakartojamu renginiu, kuriame abejingų nelieka.

 

Atgal į programą

Paskutinį kartą atnaujinta: 30/10/2010  |Į puslapio pradžią