Naršymo kelias

Kvietimas dalyvauti informaciniame seminare apie ES programą „Veiklus Jaunimas“, 2013 m. sausio 18 d., Vilniuje
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2013/01/07

Seminaras skirtas norintiems susipažinti su Programa „Veiklus Jaunimas“ bei jau besiruošiantiems teikti projektus dėl finansavimo (artimiausias paraiškų pateikimo terminas – vasario 1 d.).  Informaciniame seminare kviečiami dalyvauti jauni žmonės; jaunimo, kultūros, švietimo, sporto ir kitų sričių organizacijų nariai ir savanoriai; jaunimo darbuotojai ir su jaunimu dirbantys asmenys (socialiniai, kultūros, sporto ir kt. sričių darbuotojai).

  Seminaro metu:

  • susipažinsi su ES programos „Veiklus jaunimas“ priemonėmis ir prioritetais;
  • turėsi galimybę konsultuotis dėl seniai galvose besisukančių idėjų įgyvendinimo;
  • sužinosi, kaip susirasti partnerius tarptautiniams projektams;
  • jau turintiems projektų idėjas bus teikiamos konsultacijos dėl elektroninės paraiškos pildymo bei idėjos atitikimo ES programos „Veiklus Jaunimas“ kokybės ir atrankos kriterijams.
  • Vietų skaičius seminare yra ribotas, tad susidomėjusius kviečiame registruotis iki sausio 13 d.: www.jtba.lt/anketa/seminaras  

  Informacinis seminaras vyks viešbutyje „Panorama“, Sodų g. 14, Vilniuje. Galite pasirinktinai dalyvauti seminaro dalyse, kurios jus domina.

  Informacinis seminaras yra nemokamas. Tačiau kelionės išlaidos yra dalyvio arba jį deleguojančios organizacijos atsakomybė. Informacinį seminarą organizuoja Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, įgyvendinanti ES programą „Veiklus jaunimas“ Lietuvoje. Kilus klausimams kreiptis į Agnę Kviklienę, agne@jtba.lt, tel. 85 249 7003.

  Renginio programa ir daugiau informacijos: http://www.jtba.lt/naujienos/858

   

  Paskutinį kartą atnaujinta: 07/01/2013  |Į puslapio pradžią