Naršymo kelias

Prieš Lietuvos pirmininkavimą ES Tarybai – kvietimas laikyti „Europos egzaminą“
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint

2013/03/06 00:00:00

2013 m. gegužės 9 d. – Europos dieną – virš 20 tūkst. Lietuvos moksleivių, studentų ir valstybinių įstaigų tarnautojų laikys „Europos egzaminą“. Šiais metais pirmą kartą savo darbuotojams organizuoti egzaminą taip pat kviečiamos įmonės ir organizacijos. Tai puiki proga visiems Lietuvos piliečiams pagilinti savo žinias apie Europą prieš Lietuvai pirmą kartą stojant prie Europos Sąjungos Tarybos vairo 2013 m. antrą pusmetį.  Pavieniai gyventojai savo žinias apie ES galės pasitikrinti internetu.

  Prieš Lietuvos pirmininkavimą ES Tarybai – kvietimas laikyti „Europos egzaminą“

  „Europos egzamino“ dalyviai turės atsakyti į įvairaus sudėtingumo klausimus, susijusius su ES raida, veikimu, valstybėmis narėmis, politika ir aktualijomis. Mokyklų registracija vyksta adresu http://egzaminas.pazinkeuropa.lt/mokytojams, kitos organizacijos registruotis kviečiamos adresu http://egzaminas.pazinkeuropa.lt/organizacijoms. Pavieniams žmonėms, kurie laikys egzaminą internetu, registruotis nereikia.

  Geriausiai į „Europos egzamino“ klausimus atsakę moksleiviai ir jų mokytojai pateks į finalą ir turės galimybę laimėti pažintines keliones į ES institucijas Briuselyje. Universitetuose, valstybės institucijose, įmonėse ir kitose organizacijose vyksiančio egzamino dalyviai dovanų gaus stalo žaidimus ir kitus suvenyrus.

  „Europos egzaminas“ Lietuvoje pažymint gegužės 9 d. švenčiamą Europos dieną rengiamas jau ketvirtą kartą. Daugiau informacijos pateikiama oficialioje svetainėje http://www.pazinkeuropa.lt/ .

  Video kvietimas laikyti „Europos egzaminą“ - http://youtu.be/ck98VPlEFJs

  „Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Projekto partneriai – LR Švietimo ir mokslo, Užsienio reikalų ministerijos, Europe Direct informacijos centrai, Jaunimo Europos komanda, Ugdymo plėtotės centras ir viešosios bibliotekos. Informaciniai projekto partneriai – LRT ir 15min.

   

  Related Information

  Projekto „Europos egzaminas“ logo

  Projekto „Europos egzaminas“ logo

  Paskutinį kartą atnaujinta: 05/03/2013  |Į puslapio pradžią