Naršymo kelias

Liepos 5 d. Lietuvoje lankysis Europos Komisijos Pirmininkas José Manuel Barroso ir EK nariai
Išsiųskite šį tinklalapį el. paštuIšsiųskite šį tinklalapį el. paštuPrintPrint
2013/07/03

Tai tradicinis EK narių vizitas į ES Tarybai pirmininkauti pradedančią šalį, kurio metu šalies vyriausybės ir EK nariai susirenka į bendrą posėdį.

  Liepos 5 d. Lietuvoje lankysis Europos Komisijos Pirmininkas José Manuel Barroso ir EK nariai

  „Visos Komisijos vizitas į Lietuvą liepos 5 d. dieną yra reikšmingas ES politinio proceso elementas. Jis ženklina 6 mėnesius truksiančio įtempto bendro darbo pradžią tarp Komisijos ir ES Tarybos Pirmininkės – Lietuvos“, - sakė EK narys A. Šemeta.

  Vizito tikslas – bendrame posėdyje su LR Prezidente, Ministru Pirmininku ir Vyriausybės nariais aptarti svarbiausius 2013 m. antro pusmečio ES politikos klausimus ir dalyvauti Lietuvos Pirmininkavimo ES Tarybai atidarymo renginiuose. Susitikimai vyks Nacionalinėje dailės galerijoje, Vilniaus Universitete ir LR Prezidentūroje.

  Nacionalinėje dailės galerijoje vyks bendra LR Prezidentės ir EK Pirmininko spaudos konferencija, numatyta bendra EK narių ir Lietuvos atstovų nuotrauka. EK vizito programa žiniasklaidai skelbiama oficialioje Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai svetainėje. Žiniasklaidos atstovai turi būti akredituoti.

  Taip pat čia galite rasti liepos 3 d. EP plenerinėje sesijoje EK pirmininko sakytą kalbą dėl Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai (anglų kalba): http://europa.eu/rapid/press-release_SPEECH-13-602_en.htm

  Paskutinį kartą atnaujinta: 03/07/2013  |Į puslapio pradžią